Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

ВІДМІНЕНО! Зимова КАКАО-ПАТІ+ Благодійний різдвяний ярмарок домашнього печива!

Автор: Сімейний клуб

Джерело: ГО "Сімейний клуб"

УВАГА! ЗУСТРІЧ ВІДМІНЕНО! 18 січня запрошуємо всіх членів Сімейного Клубу разом відсвяткувати зимові свята та поринути в атмосферу справжнього сімейного Різдва! ТЕМА ВЕЧОРА: ЗИМА, НОВИЙ РІК, РІЗДВО + ГАРЯЧЕ КАКАО (неодмінно з зефірками!) та хрумкеДОМАШНЄ ПЕЧИВО! 🙂
В теплому дружньому колі привітаємо один одного зі святами, пограємо в веселі сімейні ігри, зігріємось гарячим какао з машмеллоу, помріємо та щиро посміємось. А на додачу до гарячого какао з зефірками, щоб святкування принесло відчуття повної сатисфакції, а наше Сімейне Різдво було по-справжньому добрим та смачним – традиційно для Сімейного Клубу, оголошуємо Зимовий благодійний ярмарок домашнього печива! Цьогорічний Різдвяний благодійний збір буде направлений на оновлення сайту Сімейного Клубу! То ж будемо святкувати, ласувати домашніми смаколиками в колі добрих друзів та разом допоможемо Сімейному Клубу стати ще кращим!
Час зимово-різдвяно-какао святкування: 15:00 – 18:00
Вартість: БЕЗКОШТОВНО для членів Сімейного Клубу (за умови гарного настрою та принесеного хрумкого домашнього печива для продажу на Благодійному Ярмарку) + благодійне купування-поїдання печива на Ярмарку! (не забудьте взяти «додаткові» копієчки на печиво + невеличкий подаруночок від пари☆☆! 🙂
Для реєстрації на КАКАО-паті – заповніть невеличку форму-заявку он-лайн
Що потрібно?
☆ Спекти смачне і хрумке домашнє печиво чи смаколики, які ви плануєте продавати на Зимовому ярмарку печива – ВСІ кошти, зібрані під час ярмарку будуть використані на оновлення сайту Сімейного Клубу, а значить – в Новому 2014 році Ми зможемо допомогти ще більшій кількості родин будувати міцні гармонійні стосунки! Чим хрумкіші Ваші смаколики – тим смачніше та приємніше нам всім буде ласувати та жертвувати на добру справу!
☆☆ Захопити з собою невеличкий подаруночок-сюрприз (сумою до 30 грн.) та сховати його в святкову упаковку – кожен подаруночок братиме участь в традиційній сімейно-клубівській грі-розіграші Новорічних дарунків! Чим приємніші і веселіші подаруночки – тим цікавіша гра у нас вийде!
☆☆☆ Вдягти веселі зимово-святково-новорічно-різдвяні червоні, білі чи зелені светри, веселі шапки та шалики – будемо зимово-святково фотографуватись!
☆☆☆☆ Захопити з собою веселий зимово-святковий настрій – це неодмінна умова святкування Зимових Свят в Сімейному Клубі!

– Сімейна Лекція-гра-роздуми про Різдво та Новий Рік від родини Соколовських
– ФІРМОВЕ гаряче какао з машмелоу від Сімейного Клубу (хто пробував – той зрозуміє!)
– Сімейні ігри та подаруночки
– Благодійний Ярмарок домашнього Печива
– Весела зимово-різдвяна сімейна фотосесія
– Хрумкі домашні смаколики
– Море спілкування та позитиву
– Тепла сімейна атмосфера зимових свят
Місце проведення☆: м. Славутич, сімейний будиночок Сімейного Клубу
РЕЄСТРАЦІЯ – ТУТ!
Щасливих Зимових Свят! Приходь, святкуй разом з нами і заверши святкування зимових сімейних свят за коронним рецептом від Сімейного Клубу: ДОМАШНЄ ПЕЧИВО+КАКАО+МАШМЕЛЛОУ+ЧУДОВІ ДРУЗІ!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно