Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

1-ий Фінансовий Звіт Сімейного Клубу (лютий 2015)

Друзі! З лютого 2015 року ми починаємо активну роботу над збором підтримки для роботи Сімейного Клубу. Майже 6 років роботи Сімейний Клуб фінансувався виключно зусиллями організаторів, але відчуваємо, що для подальшого розвитку потребуємо підтримки кожного з Вас!

report_1

ЩО МИ МАЄМО:

В 2009 році ми почали перший Клуб і створили сайт-блог Сімейного Клубу. Відтоді ми продовжували працювати (і будемо продовжувати це робити і надалі!), вкладати свій час, зусилля, енергію, натхнення і фінанси в цей проект. Ми робимо це тому, що щиро віримо, що сім’я – це основа основ і сьогодні, як ніколи, цю основу треба щосили укріплювати, щоб ми як країна змогли вистояти.

Ми переконані, що інвестуючи в міцну сім’ю ми інвестуємо в розвиток цілої країни.

В 2014 році ми оновили сайт Сімейного Клубу, повністю реорганізувавши структуру, змінивши дизайн, логіку пошуку та розміщення матеріалів на сайті, розширивши можливості для читачів. Сподіваємось, нам вдалось зробити сайт максимально дружнім для користувачів.

Наша ціль – допомогти більшій кількості родин знайти рішення у скрутних ситуаціях, отримати відповіді на важкі питання та дати можливість родинам зростати разом, навчаючись тому, як будувати міцні тривалі стосунки та єдність один з одним.

За час роботи Сімейного Клубу ми надали відповіді на понад як 500 запитань стосовно найрізноманітніших аспектів сімейного життя, виховання дітей та підготовки до шлюбу, створили найбільшу сімейну он-лайн Бібліотеку, яка містить найкращі книги з питань сім’ї у безкоштовному доступі. Сьогодні відповіді професійних консультантів та книги з сімейної тематики, що доступні на нашому сайті, слугують підтримкою для багатьох, хто стикається з подібними проблемами та шукає шляхів зміцнення своєї сім’ї.

ЩО ДАЛІ?

Надалі ми плануємо:

• Постійне розширення та вдосконалення бази онлайн консультацій на сайті Сімейного Клубу;
• Проведення внутрішньої оптимізації сайту Сімейного Клубу з метою збільшення кількості користувачів сайту, а це значить, що ми зможемо допомогти ще більшій кількості сімей знайти вихід з «безвихідних» ситуацій;
• Розширення сімейної он-лайн Бібліотеки (постійно шукаємо якісні книги, які допоможуть будувати міцні стосунки та стануть відповіддю на проблеми, з якими стикаються родини);
• Розробку нових он-лайн курсів та матеріалів для самостійного навчання пар вдома;
• Проведення міні-курсу (серії семінарів) на тему батьківство та виховання дітей (Час прийшов, адже більшість наших клубівців вже стали батьками!);
• Проведення навчально-романтичного Курсу для пар (Осінь 2015);
• Надання індивідуальних консультацій для пар (давно вже мріємо про це!);
• Проведення навчань для регіональних команд, які планують створити Сімейний Клуб в своєму місті (адже ми мріємо, щоб Сімейні Клуби ширились Україною, передаючи знання та натхнення ще більшій кількості сімей!); Сьогодні Сімейні Клуби вже почали свою роботу в Рівному, Луцьку, Вінниці та Львові.
• І багато-багато-багато чого іншого – корисного та цікавого для сімей (бо поле для роботи тут просто нескінченна, як саме життя)!

Щоб втілювати все це нам дуже потрібна Ваша допомога! Долучайтесь до будівництва міцних родин в Україні. Кожен внесок є цінним та потрібним. Зробити свій внесок у розвиток Сімейного Клубу та зміцнення наших родин можна не відходячи від комп’ютера за цим посиланням:

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ (ЛЮТИЙ 2015)

звіт

Щиро дякуємо всім-всім-всім за довіру і підтримку, а особливо тим з Вас, хто долучився до підтримки Клубу і разом з нами будує українські родини!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно