Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Жіночий Молитовний Сніданок – продовжуємо традицію якісного жіночого спілкування

6 березня (пт.) запрошуємо дівчат на 1-ий Жіночий Молитовний Сніданок від Сімейного Клубу. Цей досвід стане цікавим продовженням (але в жодному разі НЕ заміною!) наших Жіночих Посиденьок. Молитовні Сніданки – це просто інший формат жіночого спілкування, який ми давно мріяли розпочати і віримо, що наші ранкові молитовно-кавові зустрічі прийдуться до смаку всім, хто вирішить їх спробувати!

prayer

Формула зустрічі дуже проста: КАВА + БІБЛІЯ + МОЛИТВА + СПІЛКУВАННЯ. У нас не буде «ведучих», «головних», «організаторів» чи «гостей» – ми всі станемо учасниками процесу, який буде змінювати нас зсередини, спілкуватись, молитись, обмінюватись думками та натхненням, читати Біблію і ще разом молитись.

ЧАС: 8:00-9:30
МІСЦЕ ПРОДЕННЯ: Київ, вул. Басейна 1/2 (кондитерський дім «Дома»), р-н м. Хрещатик та м. Палац Спорту

ЩО ТАКЕ Молитовний Сніданок і навіщо ми це робимо?

Ми віримо, що молитва має велику силу змінювати життя, дає сили та натхнення, яким ми хочемо ділитись одна з одною. Під час наших молитовних сніданків Ми БУДЕМО:

• Пити смачну каву
• Читати, вивчати, обговорювати Біблію
• Молитись разом, одна за одну і за все на світі, практикуючи різні вили молитви
• Спілкуватись-спілкуватись-спілкуватись
• Разом зростати, ділитись духовним досвідом та натхненням
• Періодично слухати цікавих гостей та «спікерів»
• Допомагати одна одній зростати духовно

Ми НЕ будемо:

Вести дискусію на тему існування Бога та рівності всіх релігій – ми християни і віримо в єдиного Бога (Бога-Отця, Сина та Духа Святого). Це єдине беззаперечне твердження, яке ми не будемо ставити під сумнів ))). Не тому, що ми бредні і не любимо дискутувати, а тому, що це не той формат зустрічей. Тут ми зустрічаємось, щоб молитись Богові, в Якого віримо, ділитись духовним досвідом і зростати разом.

ТЕМА 1-ого Жіночого Молитовного Сніданку – «Мозок: перезагрузка. Оновлення розуму за програмою 21 дня» (за книгою д-ра Керолайн Ліф / Caroline Leaf «SWITCH ON YOUR BRAIN»)

Для всіх, хто планує долучитись до 1-ого Молитовного Сніданку – будь ласка, заповніть невеличку реєстраційну форму тут, щоб ми змогли спланувати кількість учасниць, а відповідно, і розмір столику в кав’ярні, де буде проходити зустріч. + Ми надішлемо Вам на пошту невеличке «домашнє завдання», яке необхідно буде зробити до зустрічі.

ВАРТІСТЬ: оплачуємо тільки вартість кави, яку будемо смакувати )))

Тел. для контактів (а раптом виникли якісь питаннячка)) – 093 210 3 1 50 Оленка

Приходь – будемо пити смачну каву і перезагружатись разом!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно