Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Фотоконкурс «Тати і діти» – розшукуються відповідальні татусі

Міжнародний Союз мужніх татусів впроваджує фотоконкурс «Тати і діти», присвячений Дню сім’ї і міжнародному Дню захисту дітей.

Метою конкурсу є виявлення розлучених татусевих родин, де тати самі виховують дітей без матері і виявляють відповідальне батьківство, а також популяризація татусевого виховання і розвитку татусевого руху.

Фотографії, подані учасниками конкурсу, повинні зображувати татів з дітьми, пропагуючи відповідальне батьківство і татусевий рух у країнах. Серед розлучених татів, що виховують дітей самотужки, є чимало татів-інвалідів. Тати, що не кинули на призволяще своїх дітей, хоча і мають обмежені можливості, протистоять своїм недугам, пропагують активний спосіб життя, служать для молодого покоління гідним прикладом мужності і сумлінного виконання батьківського обов’язку.

Взяти участь у фотоконкурсі можуть і фотоаматор, і професіонал з будь-якої країни.

Вимоги до конкурсних фотографій:

! Граничний термін прийому робіт: 5 травня 2013 року;

  • Рекомендована кількість присланих фотознімків від одного конкурсанта до 5 штук, але не більше 12 штук;
  • Рекомендований формат файлу: JPG. Мінімальний розмір: 1600 пікселей по довгій стороні. Максимальний розмір файлу не більш 20 Мб.;
  • Фотографія повинна бути технічно якісна і відповідати тематиці конкурсу;
  • Фотографія повинна мати назву. Вітаються обґрунтовані і розгорнуті коментарі до фото, опис фотографії з короткою історією неповної татусевої родини, які думки і почуття вкладав автор, створюючи свою роботу. При визначенні переможців журі уважно вивчить усі коментарі, і це може вплинути на рішення журі.

Автор несе повну відповідальність за згоду чи незгоду моделі на публікацію фотографії.

Фотороботи, заявку (форма додається нижче) і згоду на використання в пресі і фотовиставках авторських робіт і персональних даних зображених на фото, просимо висилати на електронну пошту: partpapa@mail.ru з вказівкою в темі: «фотоконкурс».

Форма – скачати

Умови фотовиставки (додатково)
Телефон оргкомітету: +380-950518491.

Нагородження: переможці конкурсу серед авторів фото будуть нагороджені дипломами Міжнародного Союзу мужніх татусів і грамотами міністерства України. Тато з дитиною, зображені на фото переможця конкурсу, (чиє фото буде визнано найкращим), буде нагороджений правом участі разом з дитиною в міжнародних сімейних Іграх у червні 2013 року у Святогірську. Кращі фотороботи з вказівкою авторів і підписів до фото ввійдуть у фотовиставку «Тати і діти», у спеціальний буклет і будуть розміщені на сайті МСМТ.

Оргкомітет фотоконкурсу буде вдячний за спонсорську допомогу, а також організації і фізичні особи можуть заснувати свої спеціальні призи переможцям.

Контакти:

Євгєн
Міжнародний Союз Мужніх Татусів
partpapa@mail.ru
(095) 051-84-91
http://www.papakind.org/

інформацію взято: gurt.org.ua

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно