Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Два покоління – одна родина: зустріч для пар та їх БАТЬКІВ!

30 березня (сб) запрошуємо на весняне заняття Сімейного Клубу. Тема зустрічі – “Сімейний портрет: 6 характеристик щасливої родини”.

Приходь сам і запрошуй своїх… БАТЬКІВ! Подаруй батькам свято – запрошуй їх на незабутнє романтичне побачення в Сімейному Клубі. Тема актуальна для всіх закоханих пар не залежно від віку та досвіду стосунків!

Вартість заняття – 120 грн. з пари  (за двох). Для батьків членів Сімейного Клубу – участь  в весняному березневому Клубі – БЕЗКОШТОВНА!

Ведучі вечора – Юрій і Тетяна Соколовські, професійні сімейні консультанти

Час: 15:00 – 18:00

Спеціальний подарунок для пар та їх батьків – БЕЗКОШТОВНЕ сімейне фото – сімейний портрет від Сімейного Клубу!

Подаруй незабутній час для двох! Приходь сам і об’єднуй родину, запросивши на заняття батьків. Сімейний Клуб зближує покоління.

Запис на заняття – за телефоном: 093 210 31 50 або на електронну скриньку: familyclub.kiev@gmail.com

УВАГА! ПЕРЕЇХАЛИ в зв’язку з погодніми умовами! Заняття Клубу 30 березня “6 характеристик здорової родини” відбудеться В ЦЕНТРІ МІСТА по вул. Малопідвальна 21/8 (між м. Хрещатик і м. Золоті Ворота). Чекаємо всі закохані пари незалежно від досвіду стосунків! 🙂

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно