Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Голова Сімейного Клубу представить Тиждень Подружжя на Всеукраїнському саміті професіоналів-християн

20-21 квітня в Києві в Інституті філософії ім. Г. Сковороди НАН України (вул. Трьохсвятительська, 4) відбудеться Всеукраїнський саміт професіоналів-християн «Змінюй суспільство через свою професію і переконання». На саміті Голова правління ГО “Сімейний Клуб” та Комунікаційний директор Тижня Подружжя в Україні, Олена Шабуніна, розкаже про міжнародний просімейний рух – Тиждень Подружжя, який вже втретє пройде в Україні 15-22 травня.

Серед спікерів Саміту: екс-глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир (Гузар), всесвітньовідомий економіст та меценат Богдан Гаврилишин, віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, православний публіцист та філософ Юрій Чорноморець, президент благодійного фонду «Слово Життя» Володимир Кунець, уповноважені представники церков, експерти, громадські діячі.

Саміт організовує Альянс професіоналів-християн, метою діяльності якого є розбудова громадянського суспільства на християнських засадах, об’єднує віруючих фахівців різних конфесій та різних професій (юристів, бізнесменів, журналістів, медиків, освітян, митців) заради професійного зростання, глибшого духовного спілкування, а також служіння через свій фах Богові та людям. (Деталі на www.acp.org.ua).
Програма Саміту – Дивитись тут
Реєстрація на Саміт – за цим посиланням.

*** Нагадаємо, що Тиждень Подружжя – це міжнародних рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту. Вперше Тиждень Подружжя відбувся у Великобританії в 1997 році. В 2011 році до міжнародного руху долучилась Україна, ставши однією з 20 країн світу, які відзначають Тиждень Подружжя.

Мета Тижня Подружжя: кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей.

Минулого року ініціатива просімейного руху сколихнула 20 міст України, об’єднавши понад 200 регіональних та національних заходів, в яких прийняли участь близько 20 000 українців.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно