Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Мама з великої літери “М” – соціальний фотопроект шукає героїнь та партнерів

ГО «Сімейний Клуб» та фотостудія «Прованс» у партнерстві з фотографом Юлією Громовою (фотостудія «EmotionPhoto») оголошують кастинг на безкоштовну фотосесію в рамках соціального фото-проекту «Мама з великої літери М».

Фотокастинг триватиме з 20 березня до 1 квітня 2013 року.

До участі в кастингу запрошуємо молодих багатодітних матусь (3 та більше діток), які точно знають, що означає бути Мамою. Перевага надається матусям з активною соціальною позицією та цікавою сімейною історією, сповненим оптимізму та любові до життя, своїх чоловіків та дітей.

Для участі в кастингу – будь ласка, надішліть Ваше фото з дітками та напишіть коротко про те, що означає для вас бути Мамою (2-4 речення), додавши до листа наступні дані:
– Ваше ім’я та прізвище
– Ваш вік
– Місто / Область
– Контактний телефон
– e-mail
– посилання на Ваш еккаунт в соціальних мережах (вконтакті та facebook) * якщо є
– Досвід подружнього життя
– Кількість, вік та стать діток
– Бути мамою для мене – це… / Материнство – це… / Мама з великої літери – це… (продовжити одне з речень)

Фотографії будь ласка надсилайте за адресою: familyclub.kiev@gmail.com

* УВАГА! Соціальна фотосесія для переможниць кастингу буде проведено в м.Київ. Ми не хочемо обмежувати географію конкурсу київським регіоном, однак переконливо просимо матусь-учасниць враховувати необхідність приїзду до Києві задля участі у фотосесії в разі перемоги в кастингу. Фінансова компенсація вартості фотосесії неможлива!

За результатами кастингу буде обрано 5-10 сімей, які отримають БЕЗКОШТОВНУ стилізовану фотосесію від фотостудії «Прованс» та фотографа Юлії Громової («Emotion Photo»). Найкращі фото-світлини з цих фотосесій стануть учасниками соціальної фотовиставки «Мама з великої літери М», яка пройде в Києві в травні 2013 року в рамках Всеукраїнського Тижня Подружжя.

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться в День Матері.

Соціальний фотопроект «Мама з великої літери М» покликаний привернути увагу до краси материнства і ролі жінки в суспільстві, підвищити соціальну значимість ролі матері, піднести престиж багатодітних сімей та в цілому сприяти розвитку сімейних цінностей.

Організатори фотопроекту:

ГО «Сімейний Клуб» – неприбуткова громадська організація, яка сприяє поширенню сімейних цінностей та розвитку гармонійних стосунків в українських родинах.

Emotional Photography – яскрава команда закоханих в свою роботу людей: професійних фотографів, дизайнерів, фотохудожників, стилістів, візажистів.

Парнери фотопроекту: Крамниця “Казкова майстерня” – роботи зроблені руками і серцем,

ТУТ МОЖЕТЕ БУТИ ВИ! Соціальний фотопроект “Мама з великої літери М” шукає партнерів! З питань партнерства – телефонуйте: 093 210 31 50 – Олена Шабуніна, координатор фотопроекту

Для більш детальної інформації – телефонуйте: 093 210 31 50 – Олена Шабуніна, координатор фотопроекту “Мама з великої літери М”

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно