Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

СІМiнар “Стосунки” за участі тренерів Сімейного Клубу

6 квітня в Києві Спілка ініціативної молоді «СІМ» організовує освітній проект для молоді на тему “Стосунки“. В проекті приймуть участь тренер та сімейний консультант Сімейного Клубу – Тетяна Соколовська та подружжя Віталія та Олени Шабуніних – ініціатори Сімейного Клубу та Тижня Подружжя в Україні.

“СІМінар” – це унікальний проект у сфері неформальної освіти. Потужні спікери. Некомерційний. Ти не дізнаєшся про це в університеті, а ці вміння – фундамент щасливої успішної людини.

1 день, 7 майстер-класів, і ти станеш на крок ближчим до самопізнання і свідомого ставлення до стосунків!

  • Етапи стосунків
  • Як обрати свого ідеального партнера
  • Любов і гармонія в парі
  • Секс
  • Свідоме створення сім’ї
  • Стосунки з батьками коханої людини
  • Любов до дітей. Що важливо знати до їх народження.

Серед спікерів: сімейні психологи, сексологи, психотерапевти, тренери зі стосунків

15:30 – Віталій та Олена Шабуніни* говоритимуть про свідоме створення сім’ї. Чому сім’я – це і досі актуально? Міфи про подружнє життя та їх невідповідність реальності. Справжні сімейні історії молодої сімейної пари – весело, пізнавально і просімейно!

17:00 – Тетяна Соколовська** розкаже про стосунки з батьками коханої людини: мама хлопця і чоловіка, батьки – твої, мої чи наші? Як і навіщо любити його (її) батьків?

*Олена Шабуніна – дошлюбний консультант ГО “Cімейний Клуб”, Комунікаційний директор Тижня Подружжя в Україні. Олена проводить в м. Києві дошлюбну підготовку для молодих пар та веде семінари та тренінги на тему стосунків до шлюбу, точно знаючи, як свідомо підійти до створення молодої родини!

**Тетяна Соколовська – сімейний консультант, має 17-річний досвід роботи з сімейними парами; 250 авторських семінарів та тренінгів; понад 7000 подружніх пар, які пройшли консультування у Юрія та Тетяни Соколовских.

Організатор: Спілка ініціативної молоді “СІМ”, Благодійний партнер: “Відкриті серця України”, Організаційний партнер Студентська рада НПУ

=============================
Як взяти участь в безкоштовному проекті “СІМінар: стосунки”

  1. Опублікувати у себе на стіні “Вконтакте” публікацію про СІМінар
  2. Заповнити анкету за ЦИМ посиланням

Місце зустрічі буде повідомлено Вам після реєстрації!
Початок заходу: 6 квітня о 10:30

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно