Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Оголошено переможців фото-кастингу “Мама з великої літери М”

Оголошено переможниць фотокастингу на участь в соціальному фото-проекті “Мама з великої літери “М”! Обрати Матусь з великої літери “М” було дуже не просто, адже кожна Матуся – особлива і неповторна! Ми щиро вітаємо переможниць і дякуємо кожній Матусі за чудові сімейні історії, фотографії та неймовірно добрі серця, які здатні огорнути любов’ю двох, трьох чи навіть більше діток! 🙂

Наші переможниці:
  1. Тетяна Філь – Матуся 5-ох діток
  2. Сидлецька Олександра – Мама двох діток – після довгих років нарко-залежності, подружжя побороло важку хворобу і дало життя двом здоровим діткам!
  3. Ирина Терехова – «Що може бути краще трьох синів? Тільки 4 сина!». Молоде подружжя Терехових незабаром всиновить синочка, який стане ШОСТИМ членом молодої щасливої родини!
  4. Тучина Яна – Матуся трьох синів
  5. Аня Шлегел – Матуся 3-х діток і дружина з «МІЖНАРОДНИМ» досвідом
  6. Ирина Музыка-Нестерук – молода Матуся чотири рази!
соціальний фото-проект «Мама з великої літери М» пройде в м. Києві в рамках Всеукраїнського Тижня Подружжя (15-22 травня).

Організатори фото-проекту – ГО «Сімейний Клуб», фотостудія «Прованс» та фотостудія «EmotionPhoto».

Мама з великої літери “М” – це соціальна фотовиставка, покликана привернути увагу до краси материнства і ролі жінки в суспільстві, підвищити соціальну значимість ролі матері, піднести престиж багатодітних сімей та в цілому сприяти розвитку сімейних цінностей в Україні.

Серед учасниць фото-проекту – цікаві та ніжні, глибокі та непересічні історії багатодітних матусь з активною соціальною позицією.

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться в День Матері – 11-12 травня в м. Києві.

Організатори фотопроекту

ГО «Сімейний Клуб» – неприбуткова громадська організація, яка сприяє поширенню сімейних цінностей та розвитку гармонійних стосунків в українських родинах.

Emotional Photography – яскрава команда закоханих в свою роботу людей: професійних фотографів, дизайнерів, фотохудожників, стилістів, візажистів.

Парнери фотопроекту: проект “ФлайМАМА”, журнал КАНА, студія подарунків “Казкова майстерня”.

Для більш детальної інформації – телефонуйте:

093 210 31 50 – Олена Шабуніна, координатор фотопроекту.
Сайт: familyclub.org.ua
Електронна адреса: familyclub.kiev@gmail.com

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно