Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Сімейний Клуб осінь-2015 | Графік семінарів для пар

Автор: Сімейний Клуб

Джерело: familyclub.org.ua - Cімейний Клуб

побачення осінь київ ідеї

Друзі, публікуємо новний графік занять Сімейного Клубу «осінь-2015»! На Вас чекає 8 незабутніх побачень на березі Дніпра, а також море спілкування та романтики, цікаві побачення та корисні знання про те, як будувати стосунки. Наші заняття – це не суха “теорія” про те, “як треба робити”, а можливість поспілкуватись і краще зрозуміти один одного, підняти теми про які, можливо, Ви не відважувались поговорити раніше, а також просто вирватись з щоденної метушні і провести незабутній час удвох.

Кожне заняття курсу складається з двох частин: тематичної лекції від професійних сімейних консультантів (тут буде купа цікавого глибокого спілкування, часом буде весело і легко, а часом доведеться серйозно попрацювати в парі! І ГАРАНТУЄМО: Вам точно буде про що поговорити ПІД ЧАС і навіть ПІСЛЯ кожного заняття!) та цікавого насиченого спільного дозвілля: романтичні вечері при свічках, веселі настолки, романтичні фотосесії і ще купа ідей від нашої команди для того, щоб ви запам’ятали цей час надовго!

ГРАФІК ЗАНЯТЬ СІМЕЙНОГО КЛУБУ-2015

18 ЖОВТНЯ (НД.) – М&Ж: ЧОГО ХОЧЕ СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК І ПРО ЩО МРІЄ КОЖНА ЖІНКА?

Це заняття допоможе Вам краще зрозуміти один одного: в чому ключові психологічні й емоційні відмінності чоловіка та жінки; які ключові потреби чоловіка та жінки; що потрібно чоловікові й що необхідно жінці, щоб бути по-справжньому щасливими; як допомогти один одному відчувати себе наповненими в стосунках та отримувати задоволення буття разом на всі 100%.

Ми дізнаємось, що таке коробочка «нічого» у чоловіка та де у жінки знаходиться цей загадковий «генератор головного болю» і ще багато-багато іншого….

25 ЖОВТНЯ (НД.) – ТЕСТ “DISC”: як уживатись з різними типами темпераменту?

Якщо ти думаєш, що ми розкажемо тобі про традиційних «холериків», «сангвініків» та «меланхоліків» – ТО ТИ ПОМИЛЯЄШСЯ і просто мусиш прийти на це заняття! Ми поговоримо не просто про особливості твого темпераменту і темпераменту твого партнера (за психологічним тестом «DISC»), але і зможемо розібратись, що з цими особливостями робити!

Це одне з ключових занять курсу, яке допоможе зрозуміти не тільки СЕБЕ, але і свого партнера набагато глибше: які ключові конфліктні зони в наших стосунках (саме в НАШИХ! Оскільки під час заняття Ви будете працювати і спілкуватись В ПАРІ, а не слухати суху «теорію» про те, «як треба робити»); як мотивувати один одного; особливості спілкування та взаємодії в НАШІЙ парі.

Це заняття максимально індивідуальне (передбачає максимум роботи та спілкування в парі, а не «пусте слухання») і практичне з усіх на курсі. Приходь і переконайся сам!

31 ЖОВТНЯ (СБ.) – СЕКС ТА СЕКСУАЛЬНІСТЬ

7 ЛИСТОПАДА (СБ.) – СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ | ГРОШІ: ТВОЇ, МОЇ ЧИ НАШІ?

На занятті ми розглянемо різні підходи у ставленні до фінансів: навіщо потрібні гроші?; витрачати чи зберігати?; обговоримо ключові «конфліктні» і «тупікові» точки у питанні фінансів та розглянемо можливі виходи з цих «тупіків»; подивимось на те, як ефективно вести сімейний бюджет і хто це має робити (і чи взагалі повинен???).

14 ЛИСТОПАДА (СБ.) – ЕФЕКТИВНЕ СПІЛКУВАННЯ В ПАРІ: ЯК ГОВОРИТИ, ЩОБ РОЗУМІТИ І ЯК СЛУХАТИ, ЩОБ ЧУТИ?

21 ЛИСТОПАДА – КОНФЛІКТИ

29 ЛИСТОПАДА (НД.) – ЛЮБОВ ТА ПОВАГА: ЛЮБОВ, якої ВОНА потребує понад усе і ПОВАГА, якої ВІН відчайдушно жадає

Одне з ключових занять курсу. На занятті ми подивимось на глибокі емоційні потреби та прагнення чоловіка та жінки. Кожне заняття не потребує відкритості в групі (МИ НІКОЛИ НЕ БУДЕМО ЗМУШУВАТИ ЧОЛОВІКА ГОВОРИТИ, якщо він цього сам не захоче))), але передбачає роботу та спілкування в парі (ТІЛЬКИ ВДВОХ!), щоб стати ще ближчими один до одного, навчитись розуміти і задовольняти глибокі емоційні та психологічні потреби один одного.

5 ГРУДНЯ – 6 ХАРАКТЕРИСТИК ЩАСЛИВОЇ СІМ’Ї

Одне з ключових занять курсу, яке є узагальненням та заглибненням всього пройденого матеріалу і всіх тем, які ми обговорювати під час занять. Що необхідно для тривалих, міцних та здорових стосунків; Як правильно конфліктувати та ефективно спілкуватись один з одним; Навіщо проводити час разом і скільки того часу потрібно, щоб бути щасливими і багато іншого.

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ на Осінній Клуб завершено, але Ви можете написати нам familyclub.kiev@gmail.com якщо Ви хочете потрапити на наші заняття. Ми зателефонуємо Вам, якщо у нас з’являться вільні столики! ДО ЗУСТРІЧІ НА КЛУБІ!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно