Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

ТЕСТ “DISC”: як уживатись з різними типами темпераменту?|Практичний тренінг для пар

курсы для пар

25 ЖОВТНЯ (НД.) запрошуємо на друге заняття Курсу для пар. Буде, як завжди, тепло, по-сімейному затишно, змістовно, весело та, звичайно, романтично! Стиль заняття – ОСІНЬ та КЛІТИНКА! Тому вдягайте свої веселі сорочки в клітинку, беріть з собою улюблені клітчасті пледи – і вперед на Сімейний Клуб!

подготовка к браку семейный клуб

ТЕМА: ТЕСТ “DISC”: як уживатись з різними типами темпераменту?
Час: 15:00-18:00

Акрибути заняття: яскраві сорочки в клітинку, клітчасті теплі пледи і хороший настрій

Якщо ти думаєш, що ми розкажемо тобі про традиційних «холериків», «сангвініків» та «меланхоліків» – ТО ТИ ПОМИЛЯЄШСЯ і просто мусиш прийти на це заняття! Ми поговоримо не просто про особливості твого темпераменту і темпераменту твого партнера (за психологічним тестом «DISC»), але і зможемо розібратись, що з цими особливостями робити!

Це одне з ключових занять курсу, яке допоможе зрозуміти не тільки СЕБЕ, але і свого партнера набагато глибше: які ключові конфліктні зони в наших стосунках (саме в НАШИХ! Оскільки під час заняття Ви будете працювати і спілкуватись В ПАРІ, а не слухати суху «теорію» про те, «як треба робити»); як мотивувати один одного; особливості спілкування та взаємодії в НАШІЙ парі.

Це заняття максимально індивідуальне (передбачає максимум роботи та спілкування в парі, а не «пусте слухання») і практичне з усіх на курсі. Приходь і переконайся сам!

Якщо ви не є членом Сімейного Клубу “Осінь-2015”, але хочете потрапити на це заняття – будь ласка, повідомте організаторів додатково. Можливо, у нас буде вільний столик і для вас, а романтики 100% вистачить на всіх!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно