Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Ніби кохаю, але я не впевнена

Зустрічаюся з хлопцем вже майже 1,5 роки. Ніби люблю його, хоча вже не знаю сама. Коли його нема – весь час думаю про нього, сумую за ним, а коли він приходить – я починаю злитися невідомо чого. Мені перестали подобатися його знаки уваги, поцілунки, будь-які дії стосовно мене.... Все якось так буденно, нецікаво. Ми майже нікуди не ходимо гуляти, та й у мене немає бажання кудись ходити, я якось закрилася в собі. Майже нікуди не виходжу, мало чим цікавлюсь. Мене бентежить ще й те, що я познайомила його з майже усією сім'єю і кожен при нагоді намагається щось спитати про нас, наші стосунки, а мене це страшенно дратує, часом навіть думаю, що зустрічаюся з ним частково тому, що сім'я негативно відреагує на наше розставання. Зустрічаюся тому що «так треба», а не тому, що я так хочу. Найгірше, що коли він часом не приходить до мене (просто тому, що так складаються обставини) мама вважає своїм прямим обов’язком спитати «А що? Ви посварилися? Чому Назар не прийшов?». Не люблю цих запитань – на то життя і особисте, щоб стосувалося лише двох, а не всю сім'ю і ще сусідів. Хоча, якщо відкинути всі ці думки, я розумію, що зустрічаюся з ним бо не можу без нього. Я вже так заплуталася і у собі, і в наших стосунках. Жінка, 18 років

Відповідь:

Благодарим за вопрос! Конечно, мы не всегда сами понимаем, какие чувства мы испытываем, какова их природа. Смешанность чувств, о которых вы говорите, может свидетельствовать даже об вашем общем эмоциональном состоянии, что, возможно, даже не связано на прямую с отношениями с Вашим парнем. Прежде, чем вы не разберетесь с вашим общим эмоциональным состояние, не нужно принимать никаких радикальных решений. Вы можете на время остановить отношения, чтобы разобраться в своих чувствах и мыслях.
Главное, не нужно давать себе еще больше опускаться в состояние апатии и грусти – чаще бывайте на свежем воздухе, займитесь активным видом спорта (аэробика, танцы, теннис), можете начать бегать по утрам. Также не плохо найти себе хобби, которое будет Вас увлекать.
Советуем вам прочитать книгу на сайте в разделе библиотека «Изменения, которые исцеляют». Успехов вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно