Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Мене покинула дівчина. Як повернути дівчину?

Ми з дівчиною зустрічаємося вже більше 2,5 років. Спочатку в нас все було добре. Виникали деякі сварки, але ми їх швидко ліквідовували. Однак в останні 3-4 місяці, а особливо в останній місяць, в нас щось почало перемінюватися. Дівчина почала казати, що вона хоче змін. Почала пропонувати розійтися на деякий час, що це корисно для наших стосунків буде. Я якось мляво на це реагував і не хотів розлуки. Тоді, десь місяць назад, я почав помічати якийсь холод від неї, деяку агресивність в її голосі. Це мене обурювало і ображало. Згодом вона почала активно ходити гуляти, їздити в клуб, якісь знайомі хлопці в неї почали з`являтися. В мене почалася ревність. Тоді вона сказала: "Давай наші стосунки зробимо трішки вільнішими". Мені від цього стало ще гірше: в голову почали лізти дурниці, ревність підсилилася, я почав відчувати свою незначущість для неї. В один "прекрасний" момент вона сказала: "Так більше не може бути. Нам треба розійтися хоча б на деякий час. Я повинна розібратися в собі. Я до тебе охолола". Я був згодний з тим, що нам трошки треба бути порізно. Але мене почалася депресія. З`явився страх, що ми більше ніколи не будемо разом. А я без неї не можу. Мені ще гірше стає, коли дізнаюся, що вона десь гуляє. А я думаю: "Як?! Як ти можеш десь гуляти, коли ти, ніби, повинна обдумати все, розібратися в собі. Ти там гуляєш, а я сиджу дома, місце собі не знаходжу". Шановні психологи, допоможіть нам знову бути парою! Я не можу без неї! Ми стільки разом, стільки всього прекрасного разом пережили, навіть про майбутню сім`ю думали, дітей. А тут так сталося. Що треба зробити, щоб відновити стосунки і щоб до таких криз більше не доходило. Будь ласка, допоможіть! Я буду вам ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ! Чоловік, 20 років

Відповідь:

Мы искренне разделяем Вашу печаль и разочарование, но к сожалению похоже, что девушка Вас не любит. Возможно, она искала в вас то-что, что Вы не смогли ей дать или у нее появился другой молодой человек. Не пообщавшись с вами вместе, конечно, очень трудно что-либо рекомендовать по поводу восстановления отношений. Если она не готова искать помощи – тянуть ее не нужно. Пытаться вернуть девушку любой ценой – из этого ничего доброго не выйдет. Не торопитесь восстановить отношения, по крайней мере сейчас. Сегодня мы рекомендуем Вам использовать это время не для самокопания или попыток вернуть девушку, а для самообразования.
На нашем сайте в разделе «Книги про отношения» Вы сможете найти книги, которые помогут Вам подготовиться к серьезным отношениям и быть более внимательным к тому, кого Вы выбираете для этого. Если она действительно любила Вас – то вернется, а если нет – тогда зачем мучить и себя и ее? Успеха и мудрости Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно