Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Як покинути хлопця – він погрожує покінчити собою, якщо я піду

Зустрічаємось з хлопцем протягом року. Це був рік намагань зрозуміти один одного і старання збудувати стосунки. Почалося все із ревнощів і постійних перевірок. Хлопець вимагав постійної уваги, задавав нескінченні питання: де ти була, що робила і т.д. Ревнощі до усіх знайомих, як чоловічої так і жіночої статі (до подруг), а далі гірше – почались скандали і крики, погрози кинути мене... Хоча через декілька годин повертався і просив пробачення з обіцянками більше не повторюватись. Після довгих роздумів я вирішила розірвати ці відносини, оскільки розумію, що будувати сім’ю з цією людиною буде для мене неможливо. Після серйозних розмов він починає мені казати, що не може жити без мене і якщо я його покину – він покінчить життя самогубством! Як допомогти хлопцеві зрозуміти, що стосунки завершились і як дати зрозуміти, що повернення назад неможливе? Жінка, 24 роки

Відповідь:

Мы поддерживаем вас в том, что вы решили остановить отношения с этим человеком. Очевидно, что эмоционально он нездоров и не готов к серьезным отношениям. Вы его не спасете. Похоже, что ему нужна помощь, но не с вашей стороны, если он действительно хочет что-то изменить. Таким людям как он, склонным к манипуляции, очень трудно объяснять что-либо, Нужно просто прекратить всякие отношения с ним и не реагировать на его знаки внимания или угрозы. Главное, чтобы вы были тверды в выборе и не питайте иллюзий по поводу того, что он вас любит и не может без вас – это не любовь, а скорее манипуляция. Если это возможно с вашей стороны – то старайтесь не встречаться с ним один на один и будьте в этом последовательной.
Мудрости и твердости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно