Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Жінки не сприймають мене як чоловіка – ставляться як до друга, а я хочу стосунків

В мене така проблема: жінки не сприймають мене як чоловіка, часто сприймають мене як брата або подружку, так мені й кажуть. Коли я знайомлюсь з жінками у нас в 100% випадків складаються дуже близькі дружні стосунки і на цьому все закінчується. Ми залишаємось дуже хорошими друзями, а мені хочеться справжнього кохання, не знаю що і робити. Допоможіть будь ласка! Жінка, 25 років

Відповідь:

Ми не знаємо Вас, а отже доволі нелегко визначити можливу причину вашої проблеми не розібравшись в особливостях вашого характеру.

По-перше, вам варто зрозуміти, що неможливо (і не потрібно!) будувати стосунки з будь-якою жінкою, яку ви зустріли. Ви повинні цінувати себе, адже Ви абсолютно унікальна та неповторна людина, зі своїм глибоким внутрішнім світом. Відкритість – це чудова не незамінна риса в стосунках, однак не забувайте про те, що відкритість у спілкуванні наступає поступово, по мірі ближчого знайомства двох людей. Можливо, ваша надмірна відкритість (або ж навпаки закритість) шкодить вашому спілкуванню з жінками.

Жінка завжди прагне до ніжності, відкритості та єдності зі сторони чоловіка. Це основні цінності і жіночому світі, однак поряд з цим вона шукає твердості (але не жорсткості чи жорстокості!), впевненості (але не впертості чи запеклості!). Іншими словами, жінка прагне бачити в чоловікові чоловіка – мужню підтримку та опору майбутньої родини. Можливо, на перших етапах знайомства з вами жінки не помічають в вас всіх цих рис?

Вам варто краще розібратись в собі: зрозуміти, хто ви в цьому житті, яким ви є насправді, а не ким намагаєтесь здаватись, чи здаєтесь оточуючим людям. Перш, ніж будувати серйозні стосунки, варто усвідомити особисту зрілість, яка проявляється в таких аспектах:

  • Фізична зрілість (проявляється у вмінні самостійно пілкуватись про себе, підтримувати власне здоров’я, усвідомлення відповідальності за власне тіло);
  • Інтелектуальна зрілість – здатність об’єктивно оцінювати себе та оточуючий світ;
  • Емоційна зрілість – здатність керувати своїми почуттями;
  • Моральна зрілість – здатність визнавати свої помилки, вчитись та набувати досвіду, чесність та відповідальність за власні вчинки;
  • Духовна зрілість – визначеність у власних переконаннях, вміння та бажання зростати духовно.

Виходячи з цих тез, ви можете самостійно визначити, наскільки зрілим ви є та зрозуміти, в чому Ви потребуєте зростання. Мудрості Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно