Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець покинув і відмінив заручини – як повернути коханого?

Ми з хлопцем зустрічалися 6 років. Цього року він хотів одружитися, а мені випала нагода поїхати закордон. Оскільки він дуже емоційна людина, то я вирішила його не хвилювати. І сказала про своє рішення за 2 тижні до посольства (за 3 тижні до заручин). Він сказав, що заручин не буде, що він мене кидає, що я його підвела. Зараз він не хоче зі мною спілкуватися, дзвонить до інших дівчат, годинами розмовляє з ними. А я просто сходжу з розуму. Мені дуже потрібно його повернути. Я вже не можу ні їсти, ні спати, ні думати. Що ж робити? Жінка, 20 років

Відповідь:

Мы не можем утверждать – плохо ли это или хорошо, что за три недели до обручения произошла такая ситуация. Знаете ли Вы, что значит для вашего молодого человека ваша поездка? Почему вы боитесь его реакции, если любите друг друга? Шесть лет “встречаний” – очень длительный срок, за который можно достаточно хорошо узнать друг друга. Может просто эти шесть лет “встречаний” обязывали вас оставаться друг с другом, но в них не было чего-то более важного, что делает людей близкими, и эта ситуация просто обнажила это? Вы, конечно, можете вернуть его покаянием, уговорами, “подкупом” или, в крайнем случае, ультиматумом. Но что это изменит? Станете ли вы ближе друг с другом? Какое будущее вас ожидает? Быть может, еще до того, как вы получите ответ на письмо вы помиритесь. Но нас больше волнует не статус ваших отношений, а их содержание. Искренность и доверие в отношениях строят основу для понимания и близости.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно