Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Любовний трикутник: дівчина не може обрати, кого кохає

Я давно (три роки) знайомий з дівчиною. Однак ми просто іноді бачились і дружили. Восени в нас був спільний соціальний проект, де ми були його керівниками, між нами були суто ділові стосунки. Але, дізнавшись більше про один одного під час роботи, бо ми працювали 24 години на добу, між нами почалось щось з’являтися. Відразу я не надавав цьому значення, тому що раніше ця дівчина в мене не викликала почуттів, тим паче що вона вже два роки зустрічалася зі своїм хлопцем, якого я знаю, та дуже поважаю. Однак цей хлопець не приділяє їй достатньої уваги, він постійно у справах та роз’їздах, вона від цього страждає. А тут з’явився я, та в мене на цей час нікого не було. Отож між нами щось виникло, це був місяць ігор і слів між рядків. Коли я вирішив поговорити, то хотів сказати типу "ми загралися, в тебе є хлопець, і все". Але вона виказала сумніви з приводу свого хлопця, та зізналася у своїй симпатії до мене. І мене це зачепило та пробудило великі почуття. Але через тиждень вона зустрілася зі своїм хлопцем, та вирішила, що зостанеться з ним. Я подумав, що можливо воно і найкраще, бо її й того хлопця я дуже поважаю. Але ми обоє зробили оговірку, що не знаємо, як воно в майбутньому... Так і вийшло: через два тижні ми знову були разом, і з все більшою силою. Я остаточно закохався, бо зробив все можливе, щоб ми були разом. Вона казала, що любить обох, але ця ситуація шведської сім’ї продовжувалась десь місяць, і мене це не влаштовувало. Я сказав "ні". Напружені відносини між нами продовжуються. Тому я не можу зрозуміти, чи варто продовжувати відносини, чи краще дати час, щоб було все більш зрозуміло і мені і їй, бо вона точно вагається і не може вибрати... Чоловік, 22 роки

Відповідь:

Мы думаем, что в такой ситуации лучше всего остановить близкие обшения, чтобы не играть с чувствами. Возможно, эта девушка влюблена в вас, но это далеко не любовь. Эмоциональная привязанность к двум людям одновременно – это скорее патология, которая говорит о том, что девушка движима скорее нуждой (во внимании, нежности и т.п.), чем свободным  и разумным выбором, а без этого серьезные отношения просто невозможны. Треугольники в отношениях – это мина замедленного действия. Вы должны понимать, что рано или поздно она все равно взорвется.

Мы понимаем, что эмоционально вы близки с этой девушкой, но не смотря на это гораздо разумнее остановиться и пережить эмоции, связанные с разрывом, чем вовлечься в эмоциональный хаос, который повлечет за собой и другие эмоциональные и психические последствия и для вас, и для девушки. Возможно, этот разрыв не навсегда, но чем быстрее вы поставите границу в ваших отношениях, тем лучше вы поможете себе и ей, чтобы она сама смогла понять, чего она ищет. Успех отношений, которые будут живыми и интересными в течении всей жизни, строится на взаимном посвящении друг другу, вкладу себя самого на 100% только в одни отношения с одним человеком.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно