Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік п’є, не приносить грошей в дім – я втомилась тягнути все на собі

Одружена три роки, маю однорічну донечку. Я дійшла висновку, що моє бачення дорослого життя та реальність зовсім не співпадають. Мої правила і якісь мізерні моральні принципи та цінності в цьому світі не діють. Просто хочу, щоб зачепило серце, душу, минув цей депресивний стан і я відчула себе щасливою. Чоловік щотижня кілька разів «наша пісня гарна й нова» приходить і йде з дому, коли йому бажається «зовсім на трошки», на мої дзвінки не відповідає, коли підніме трубку, то ледве перебирає язиком – вже напився. Я втомилася. Спочатку жили в його матері, тепер у моїх батьків, грошей він приносить на сім’ю мінімум, навіть їздив на заробітки, але там його надурили і грошей досі нема. Тим не менше, чоловік набрав кредитів у банку і ще перепозичає у різних знайомих. Часом йому видзвонюють якісь сумнівні дівчата; коли не ночує вдома і в його матері теж, то каже мені, що це не моя справа. На будь-які прохання змінитися хоча би для дитини він каже, що то мені пора мінятися, а йому нічого не бракує, він гідний чоловік. Дитина висить на мені, з рук не злазить, лише недавно почала називати його татом. Залишати його з дитиною хоч не на довго я не можу, бо не встигаю вийти з кімнати, як чую плач – дитина впала, а він не бачив, бо розмовляв по телефону. Вже багато раз я його виганяла – проситься назад, кілька разів збиралася йти подавати заяву на розлучення, бо це все і так на життя не подібне, ми ледве кінці з кінцями зводимо, а мої родичі за чоловікові помилки сваряться зі мною. Звичайно, наша донечка – то гіпер-щастячко, але я вже стільки часу не можу вийти з цього депресивного кола. Дочка на світ не просилася, її треба повністю всім забезпечити, поставити на ноги. А мені ніхто не винен, що нерозумна і вийшла за такого нерозумного. Мені навіть не боляче, мені якось порожньо. Ніякі слова чи сварки нашу сім’ю не рятують. Чоловікова мама належить до свідків Єгови, а ми з ним вже взяли церковний шлюб, бо я хотіла, щоб дитина була в стабільності. Цього не було і нема, а я не знаю, що робити – готова кидатися до психіатра чи замовляти персональний гороскоп у ворожки… Як мені не помилитися, вирішуючи це все одній?!? Жінка, 24 роки

Відповідь:

Мы рекомендуем вам обратиться к психологу, чтобы получить эмоциональную и медикаментозную помощь в том случае, если у вас депрессия. Обращаться к гадалке и гороскопам мы не рекомендуем – зачем подставлять себя “влиянию” еще больше зла – сложностей и так хватает в вашей жизни. Гадалка не принесет вам облегчения, но только заберет финансы, которых вам и так не хватает.
Конечно, оставаться самой в таком положении не нужно! Ваши родственники знающие вашу ситуацию, друзья, церковь могут поддержать вас, не стыдитесь просить помощи.
Мы понимаем, как сложно вам проходить через такие жизненные испытания. Сейчас вам важно восстановиться самой, а не думать, как спасти или изменить отношения с мужем. Вы не можете изменить его – только Бог может. Вы говорите, что вы прошли венчание с вашим супругом и верите, что Господь приносит стабильность в жизнь человека – это действительно так! Если у вас нет возможности говорить с профессиональным психологом – не опускайте рук – вы можете говорить о тех трудностях, через которые вы проходите, Богу в молитве и просить Его помощи, опеки и защиты над вами и вашей семьей, о мудрости и силах для вас в ваших жизненных обстоятельствах. Молитва имеет очень большую силу.
Главное: не медлите в том, чтобы попросить помощи! Если вы не знаете где именно и кто может вам помочь – напишите нам об этом. Возможно, мы сможем помочь вам в этом или посоветовать духовного наставника или психолога, к которому вы сможете обратиться.
Радости и мира вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно