Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Дівчина мене ревнує до всіх жінок і співробітниць. Як побороти ревнощі?

У мене проблеми в стосунках з дівчиною: вона ревнує мене до всіх і кожного. Я зі своєї сторони працюю на роботі, де колектив на 90% складається з жінок. З кожним зі своїх працівників можу спілкуватися, буває таке, що можу заговорити з кимсь про життя, перекинутись парою слів не по роботі. На цьому й закінчуються мої стосунки на роботі. Для моєї дівчини є неприпустимим спілкування зі співробітницями на неробочі теми – вона вважає це приводом ! для ревнощів. Виходячи з цієї ситуації у нас часто виникали проблеми – вона часто впадала в безнадійний смуток. Я, щоб її заспокоїти, став применшувати своє спілкування зі співробітницями, став приховувати, брехати. Нещодавно настав момент, коли я зірвався і сказав їй про свою брехню...Мені дуже шкода, що так все сталося. Вона зараз дуже засмучена моєю брехнею. Я сподіваюсь, що вона простить мене. Але проблема залишається, бо я не можу й надалі розказувати їй правду, яка її засмутить. Вона не хоче приймати моє спілкування з іншими жінками. Що мені робити далі? Продовжувати приховувати й брехати? Мені давали поради просто не розказувати їй про співробітниць, але моя дівчина сама питає мене про них і мені доводиться брехати.... Як бути далі? Я хочу чистих і прозорих відносин; я дуже кохаю її і хочу бути з нею; ми підходимо один до одного, але ці її депресії руйнують все... Як мені з цим боротись? Хочу стосунків без брехні, залишаючи прозорість. Чоловік, 23 роки

Відповідь:

Похоже на то, что у вашей девушки есть проблемы с доверием. Мы не советуем Вам скрывать что-либо или лгать, а лучше предложить ей искать помощь в решении этой проблемы. Конечно, любая ложь – это ложь, а отсутствие полной открытости и честности разрушают отношения. Честность и открытость – это одна из составляющих здоровых отношений.

Для Вас важно понимать, что время и ваши попытки стабилизировать ее настроения, ничего в ней не изменят. Причиной недоверия и ревности может быть ее мировоззрение, прошлый опыт или даже семейная наследственность. Полным доверием обладают только маленькие дети. У каждого взрослого человека есть негативный опыт, который зачастую мешает нам доретять. Но беспочвенная ревность – это признак глубоких травм, неверных верований, деформированной самооценки. Убедите ее обратиться за помощью – возможно, психолог или духовный наставник или консультант, с которым она могла бы лично прорабатывать эти вопросы. Это поможет не только вам создать здоровые взаимоотношения в будущем, но и ей лично стать более стабильной личностью. Мы будем рады найти тех., кто может ей помочь. Если она согласиться – напишите нам и мы постараемся помочь.
Успехов Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно