Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Колишня дружина втручається в наші стосунки

Більше двох місяців тому мій колега застав свою дружину з коханцем. Разом вони жили 12 років, але офіційно свій шлюб не оформлювали. Мають двох дітей, молодшій дівчинці 1,5 року, сину – 6. Дізнавшись про зраду він пішов із сім`ї. Невдовзі у нас з ним зав’язалися романтичні стосунки. Він розповідає, що ніколи не був особливо щасливий у попередніх стосунках, але змирився заради дітей. Каже, що коли познайомився зі мною (працюємо разом більше року) одразу відчув щось «своє», «рідне» і жалкував, що вже має сім`ю. Тому, пішовши від колишньої чітко знав, що хоче будувати стосунки зі мною. Я бачу, що він дійсно мене кохає. Незважаючи на свій щільний графік, він завжди знаходить на мене час, вирішує мої проблеми, допомагає фінансово, опиняється поруч, коли мені це необхідно. Говорить, що завжди мріяв саме про таку дружину як я, і що досі не може повірити у своє щастя. Проте, він ніяк не може вирішити для себе, як бути з дітьми від попереднього шлюбу. Дуже прив’язаний до сина. Декілька разів на тиждень їздить до дітей у колишній будинок і залишається з ними ночувати, хоча останні два тижні на ніч не лишався. Його колишня постійно йому дзвонить, істерить, виводить його з себе, просить то забрати, то відвести кудись, то ще про якусь допомогу. Він говорить з нею або холодно, або на підвищених тонах, але все ж таки допомагає. Про мене він їй не розповідає – боїться, що вона заборонить йому бачити дітей. Зазвичай, якщо ми разом і вона дзвонить з проханнями, він відмовляє і залишається зі мною. Увесь цей час я якось не думала серйозно над цією ситуацією, з головою поринула у кохання і відчувала себе цілковито щасливою, мене все влаштовувало. Та сьогодні він поділився своїми думками щодо Нового року. Сказав, що раптом задувався, як і з ким йому його святкувати – зі мною, чи з дітьми, і зрозумів, що не знає відповіді на це запитання. Що не хоче мене засмучувати і не впевнений, як йому правильно вчинити. Я точно знаю, що хочу бути з цією людиною попри все. Та як мені себе правильно вести? Як допомогти йому розібратися у цій ситуації? Чи потрібно мені взагалі втручатися? І як йому правильніше вести себе з колишньою дружиною і з дітьми? Будь ласка, допоможіть! Жінка, 26 років

Відповідь:

Очень сложно что-то советовать, так как в такой ситуации не может быть решения, чтобы всем было хорошо. Судя из вашего письма, он – хороший отец, если продолжает поддерживать отношения с детьми и участвовать в их жизни. Для Вас, конечно, важно поддерживать его в этом. Но и ваши отношения нужно приводить в порядок. Если он действительно любит вас и хочет жить с вами – важно, чтобы ваши отношения были определенными. Скрывать от бывшей жены ваше существование ради возможности видеть детей – нечестно по отношению к вам. А что будет с вашими отношениями, к примеру, если бывшая супруга таки узнает о Вашем существовании и реально запретит ему встречи с детьми? Он оставит вас или будет продолжать ваши отношения? А если у вас с ним появятся дети – с кем он останется? Не хочется думать о нем плохо и мы, конечно, не хотим настраивать негативно Вас. Но для Вас важно знать ответы на некоторые вопросы. Знаете ли Вы, почему ему изменила жена? Был ли это результат плохих отношений между ними и кто создавал дефицит в их отношениях? Если непонятны причины и эти проблемы остались непроработанными, то есть большая вероятность, что что-либо подобное может повториться в будущем. Это, конечно, не означает, что в ваших отношениях обязательно будет измена, но то, что не сработало с его прошлых отношениях стоит все же проработать, чтобы не повторять прошлых ошибок. Если он ценит вас, то должен быть честным и со своей бывшей супругой. Ему нужно принять решение. Произойдет ли то, чего он опасается, еще неизвестно, но по крайней мере его жена не будет пытаться его вернуть, если, конечно, она уже не одна. Молитесь сами и просите Бога о мудрости и смелости, чтобы поговорить с ним об этом.

Пишите нам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно