Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Мене приваблюють гомосексуальні стосунки

Моєму чоловікові 24 роки, мені 27. Одружені більше року. Живемо разом більше півтора року. Знайомі близько 3-х років. Діти нас не цікавлять і ми їх не плануємо. Ми перші сексуальні партнери один у одного. Значних проблем у сексуальному житті не виникає. Я люблю свого чоловіка більше ніж себе, а він мене, здається, ще сильніше. Ніколи не було навіть натяку на зраду. Принцип наших стосунків – це абсолютна відвертість і чесність. Ось у чому питання: з дитинства мене приваблювали гомосексуальні стосунки між чоловіками. Я не розумію, чому це відбувається, але знаю, що є такий тип жінок, які полюбляють фантазії на гей-тему. Про це знає мій чоловік. Спочатку йому це не подобалось, але потім він змирився, а зараз навіть сам пропонує знайти партнера і спробувати секс у трьох. Ця ідея постійно витає в атмосфері нашого подружнього життя. Скажіть, чому це відбувається? Чи варто боротися з цими бажаннями? Як саме і чому? P.S. Прошу відповісти без загальних філософських роздумів – лише конкретні відповіді та оцінка ситуації. Щиро дякую Вам за увагу та час витрачений на моє питання. Жінка, 27 років

Відповідь:

Гомосексуальные отношения не есть норма. Чаще всего это – результат нарушений в процессе сексуального воспитания и влияния семьи, в которой Вы выросли. Если, к примеру, в Вашем прошлом было насилие или Вы были свидетелем насилия – такие воспоминания могут быть вытеснены на уровень подсознательного и Вы не будете помнить этого, но последствия таких болезненных событий будут проявляться не зависимо от Вас и Вашего желания. Конечно, это только предположение и истинные причины таких склонностей можно проследить только в личной консультации.
Мы, как консультанты понимает, что гомосексуальные желания (реализованные или даже нет), в конечном результате, разрушают даже самые идеальные отношений в браке. Поэтому вам самим решать: бороться с этим или нет. Самостоятельно преодолеть такого рода фантазии будет очень сложно. Если Вы решите избавиться от этих фантазий – в этом процессе Вам нужен консультант и священник (либо духовный наставник), который поможет Вам справиться не только с психологической стороной Вашей проблемы, но и с духовными причинами.
Не стыдитесь искать помощи, если вы действительно хотите прожить жизнь без разочарования с одним любимым человеком.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно