Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Я не довіряю дівчині – чи можна будувати з нею сім’ю?

Я зустрічаюсь з дівчиною 3 роки і хотів би побудувати з нею спільне життя, але через деякі моменти я сумніваюсь в своїх бажаннях. Просто останні дві зими вона йшла від мене до іншого. Їхні відносини тривали не довше місяця і тоді вона знов поверталась. Багато було й інших моментів, які згодом зібрались у велику ситуацію. Вона говорила, що жаліє про здійснене, але я їй вже не довіряю. Після всього, що сталось, я починаю ревнувати за найменшої дрібнички. Я в певній мірі став параноїком і мені це все набридло. Хотілось би бути більш впевненим в своїй другій половинці, але яне можу. Порадьте, будь ласка, що мені робити в даній ситуації? Чи зможе це закінчитись чимось хорошим? Чоловік, 19 років

Відповідь:

Если ваша девушка не смогла за это время окончательно определиться, кого она любит, лучше всего на время, а может и навсегда, остановить всякие отношения с ней. Возможно, у вас что-нибудь и получиться, но вам нужно будет сильно постараться, чтобы ее удержать в будущем и построить доверительные и открытые взаимоотношения. Не похоже, что ее серце предано вам вполне. 

Мудрости вам и решительности!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно