Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чому колишній хлопець дзвонить і розказує про своїх дівчат – як повернути хлопця?

В мене був хлопець на 12 років старший від мене - серйозна різниця у віці. Ми зустрічались з ним 7 місяців, а потім розійшлись. Зараз ми просто спілкуємося, але останнім часом він почав мені дуже часто дзвонити, розпитувати про мої справи (де я була, з ким гуляла). Сам про себе він розповідає мало і лише те, що в нього є дівчата, з якими він гуляє. А мені після розмови стає дуже тяжко на душі! Говорить, що їздить до якоїсь дівчини, а коли мені ввечері дзвонить, то ніби теж запрошує на побачення, а в кінці каже, що подзвонить – і не дзвонить. Напевно, в той час їде до неї. На наступний день він знову мені дзвонить і ятрить душу. Як змусити його повернутися і чи треба взагалі? Що робити? Порадьте будь-ласка. Жінка, 23 роки

Відповідь:

Поведение вашего знакомого явно не здорово. Думаем, даже нет смысла его комментировать. Его поведение – это что угодно, но не любовь, так что лучше остановить общение с ним. Даже если у вас есть надежда и желание его вернуть – лучше откровенно сказать ему о том, что вы устали от этого общения и что звонить вам больше не надо. Ставя конкретные границы, вы сможете узнать, есть ли у него хоть малейшее уважение к вам как к личности или ему просто не с кем поговорить. Будьте последовательны и решительны!
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно