Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік б’є та п’є – що робити?

Ми з чоловіком одружені вже 6 років. З самого знайомства наше життя було складним, але так сталося, що треба було виходити заміж і оскільки я виросла в сім’ї, де панував спокій та любов, я не могла поступити по-іншому. Хоча батьки мене підтримують в будь-якому рішенні. А після весілля почались страшні нічні п’янки, а коли чоловік приходив зранку – починав виховувати кулаками, матами. Зараз не п’є, але агресія в сім'ї не минає. Живу як в клітці: боюсь зустрічатись з друзями, ходити до батьків. Вже двоє дітей, але як жити далі – не знаю. Боюсь піти і не хочу залишатись. Жінка, 28 років

Відповідь:

Очевидно, что у вашего мужа проблемы с гневом и ведет он себя как «сухой алкоголик». Конечно, важно ставить границы такому поведению, но это не происходит легко. Установления границ с одной стороны – это возможность жить жизнью менее зависимой от настроения мужа и с другой стороны – возможность помочь ему понять, что он может избавится от того, что разрушает его самого и ваши отношения и помочь ему искать помощи (хотя большинство гневоголиков, конечно, не видят в этом нужды).
Если вы решите что-либо менять – желательно заручится поддержкой родных и друзей, так как такие перемены всегда пугающие. Для того, чтобы понять что делать, настоятельно рекомендуем вам прочитать книгу «Брак: где проходит граница» Генри Клауда и Джона Таунсенда, а также книгу “Любовь должна быть твердой” др. Джеймса Добсона, которую вы можете бесплатно скачать на нашем сайте. Эта книга даст вам больше понимания того, что вы можете сделать для позитивных изменений в вашей семье.
Мудрости вам и последовательности в принятом решении!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно