Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець мене не кохає – може переспати з хлопцем? Чи зблизить нас секс?

Два роки назад я познайомилась з хлопцем якому було 23р. Спочатку це були дружні стосунки: ми бачились, зідзвонювались як друзі. З часом в мене з’явився інтерес до нього, він виявився взаємним. Але ми не зустрічалися. Спочатку він ставився до мене добре, пізніше по настрою. Він їздив до інших дівчат і я про все це знала, але не звертала уваги, бо дуже любила його. Він брав мене разом з подружками, ми катались на його машині: коли я була з ним сама – все було дуже добре, а коли ми були разом з компанією – він по-приколу і щоб я ревнувала ліз до моїх подружок, а вони відповідали йому взаємністю. Я купу разів не хотіла з ним нічого вже мати. Коли я йому про це говорила – ми могли не бачитись, але щонайбільше 2 місяці, коли знову він або я повертались один до одного. Не знаю, як він, а я повертала його, бо не могла без нього жити. Одного разу коли ми посварились – він почав зустрічатися з дівчиною з мого коледжу. Минув час і ми з ним помирились, я з ним зустрічалася по вихідних і так, щоб його дівчина не знала. Так продовжується і зараз. Швидше він набагато краще ставився до своєї дівчини, а зараз коли я появилась – то в нього дуже змінилось ставлення до неї. І в нас з ним покращились стосунки. Але він не кидає її. Ми дуже багато про це говорили з ним. Він говорить, що він заплутався, не знає, що робити. А я вже так не можу. Зараз прийшло літо и вона вже здає всі екзамени і їде додому. Вони не будуть бачитись 2 місяці і я вже не можу дочекатись, коли це буде. Коли ми з ним – я забуваю про все. Мені з ним дуже добре і йому зі мною. Він говорить, що я йому дуже сильно подобаюсь, що його тягне до мене. Він каже, щоб я закохала його в себе. А як? Я не знаю?! Я ж і так вже роблю все можливе. Недавно в нас ледве б не дійшло до сексу, але я не захотіла. Тепер про це жалкую. Скажіть, що робити: переспати з ним чи ні? Подружки говорять одні, що так, а другі – ні. Я заплуталась. Можливо, це зблизить нас? Порадьте щось, дуже прошу! Жінка, 17 років

Відповідь:

Для нас очевидно те, що, ви і справді дуже заплутались. Для вас дуже важливо зрозуміти від самого початку відмінність між коханням та закоханістю. Те, про що ви пишете, очевидно, дуже схоже на закоханість і не має нічого спільного з коханням. Закоханість мислить рамками «мені з ним добре», «я без нього не можу». З вашого листа також дуже схоже, що хлопець, про якого ви пишете, просто використовує і вас, і дівчину, з якою зустрічається і не має серйозних почуттів до жодної з вас.
На даний момент такі стосунки є безперспективними і, на нашу думку, найкраще їх припинити щонайшвидше, доки вони не стали руйнівними для вас, як для особистості.
Відповідаючи на ваше запитання, чи зблизить вас з цим хлопцем (чи з будь-яким іншим) секс? Однозначно ні! Це найбільший міф та обман, який існує серед молоді. Секс не здатний нікого об’єднати. Це не його роль. Скоріше за все, ваші стосунки закінчаться невдовзі після того, як у вас буде секс, адже дуже схоже, що вашого хлопця мало цікавите ви та інша дівчина, з якою він вже має певні стосунки, як особистість.
Щоб побудувати міцні стосунки, вам варто запам’ятати одне правило: міцні, серйозні та зрілі стосунки можуть побудувати лише дві зрілі особистості. Чи є ця особистісна зрілість в ваших стосунках? Вміння брати на себе відповідальність за власні дії, вміння вирішувати конфлікти, вміння справлятись з власними імпульсами, поважати себе та оточуючих людей тощо. Питання власної цінності та поваги до себе, як до особистості, також дуже важливе. Для нас не дуже зрозуміло, навіщо вам стосунки з людиною, яка говорить вам «закохай мене в себе» та домагається з вами сексу, не бажаючи мати відповідальність та глибокі стосунки з вами? Так не говорить любов – так говорить безвідповідальність та незрілість.
Радимо вам думати перш за все про власну зрілість, про розвиток себе як особистості – це допоможе в майбутньому збудувати міцні та гармонійні стосунки з людиною, яка буде кохати та поважати вас.
Мудрості вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно