Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець то кидає, то повертається знов до мене – що робити?

Ми зустрічаємось вже 2 роки, а знайомі з дитинства. Бог подарував мені його несподівано, хоча це і було довгий час моєю мрією. Наші відносини були серйозними, хоча непростими: коли ми почали зустрічатися в нього були вагання між мною і ще одною особою. Ваганння були довгими і болісними для мене тому, що я була в курсі всіх його почуттів. Це залишило рубці на моєму серці. Потім наші відносини стали серйозними і ми навіть думали про весілля і я навіть знала, коли мала бути пропозиція. І ось з того часу все і настало: він почав вагатися, кілька раз заморожував наші відносини для роздумів, потім повертався знову і йшов… Я, звичайно, це переживаю болісно і так триває до цього дня. Я не знаю, що думати і що робити? Як молитись??? Якщо у вас є поради, як мені правильно діяти – то скажіть будь ласка. Страшно закінчити відносини, бо я ціную їх, але і продовжувати так боляче, тому що вони геть холодні. Жінка, 22 роки

Відповідь:

Такая неуверенность, возможно, результат того, что сердце его еще не свободно, если во всех остальных вопросах он ведет себя вполне уверенно и зрело. Если такая неуверенность присутствует во всем, то очевидно, что к серьезным отношениям он не готов, и вам не стоит брать на себя роль спасателя. Но если это проявляется только в ваших отношениях, то на данный момент правильней бы было остановить отношения вообще. Хотя это и “страшно”, но все-же это поможет и ему и вам. Мы не утверждаем, что это конец, но остановка в такой ситуации просто необходима. Во-первых, это поможет вам самой искать Бога и Его руководства, а также и ему, конечно, если он этого ищет. Это не плохо молится за то, чтобы Бог помог ему определиться в жизни, но ваше постоянное ожидание с его нерешительностью не помогут ни ему ни вам. Если для вас это человек действительно так дорог, что вы готовы ждать, то поставте конечный срок ваших ожиданий перед Богом и собой, не посвящая вашего парня в это. Если Бог сделает что-то в его жизни – это хорошо, но подталкивать к решению вашего парня не стоит, т. к. если это не будет его самостоятельным решением, он не возмет ответственности за ваш будущий брак. Мужчине очень сложно взять ответственность за семью и будущих детей, если он чувствует, что решение о браке было вынужденным и принято не им самим.
Мудрости и терпения вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно