Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Боюсь втратити коханого, не довіряю йому і ревную хлопця

Доброго дня. В мене є проблема, тобто страх, і я не можу ніяк з ним справитися. Надіюся, що Ви мені зможете допомогти. Я зустрічаюся з хлопцем вже більше року. Останнім часом я на нього часто злюся без причини, в нас виникають сварки через дурниці. І це все через те, що я його боюся втратити! Я влаштовую безглузді допити, перевіряю переписку і хоча знаю, що він мені вірний і що він мене не зраджує, але мене постійно переслідує страх його втратити чи страх, що він мене зрадить чи просто залишить. Я йому вірю і дуже сильно кохаю, і хочу зберегти наші стосунки! Він мене розуміє як ніхто інший, він не звертає великої уваги на мої скандали і кожен раз заспокоює мене. Я розумію, що так продовжуватися більше не може. Бо цим я тільки притягую до себе небажане. Але я нічого не можу з собою зробити. Сподіваюсь. Ви мені допоможете. Жінка, 18 років

Відповідь:

Конечно, жить с такими чувствами очень трудно и мы верим, что выход есть. Ваши эмоции, такие как страх и в результате недоверие, можно объяснить. Чаще всего это результат неисцеленной травмы, которая, возможно, имела место до того, как вы познакомились с вашим молодым человеком. Возможно, это предательство, обман или уход из вашей жизни важного человека: отца, друга. Для того, чтобы избавиться от такого страха, важно найти его первоисточник и пройти через процесс исцеления эмоций. Изцеление всегда связано с прощением тех., кто привел вас к этому. Не пытайтесь справится с этим самостоятельно. В этом процессе желательно участие другого человека. Это могут быть консультант или священник (пастор), которые смогут помочь вам. Вам нужен Бог и Его сила в процессе исцеления и восстановления ваших душевных проблем и страхов. Молитесь и ищите Его! Надеемся, что наш ответ не разочарует вас, но даст импульс к практическим шагам на встречу к изменениям.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно