Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Розійшлись з дівчиною, бо стосунки охололи. Чи варто її повернути?

Моя дівчина молодша за мене на 5 років. Ми зустрічались 2 роки, а минулого року вона поступила в університет і поїхала на навчання. Ми дуже рідко бачились (тільки 3 рази), з часом наші стосунки ставали все холоднішими. Я намагався з нею про це поговорити, але нічого не виходило. Вона 100% не мала іншого хлопця чи якогось захоплення кимось іншим. І до цього часу наші стосунки стали дуже холодними: ні я, ні вона не змогли зрозуміти чому і вирішили розійтись. В нас один до одного залишились почуття, але дуже зіпсовані. І мені б хотілося знати, чому все так сталось, в чому причина, адже до того часу, як вона поїхала, ми були дуже щасливі. І ще б хотілось знати, чи варто почекати трохи, обдумати все, розібратись в собі і спробувати знову, чи піти кожен своєю дорогою? Дякую за допомогу. Чоловік, 22 роки

Відповідь:

Не зная Вас и ваших отношений (только из вашего письма), очень сложно оценивать, почему ваши отношения охладели и вы отдалились друг от друга. Едва ли переезд вашей девушки стал главной причиной охлаждения отношений. Возможно, она не показывала свое истинное отношение, а жизнь на расстоянии дала ей такую возможность. У вас есть выбор: остановить эти отношения или восстанавливать. Но вы правильно говорите о том, что прежде, чем принять решение – Вам стоит разобраться в себе лучше узнать о том, как строить отношения. Мы настоятельно рекомендуем Вам прочесть книгу:

– Как любить и быть любимым – СКАЧАТЬ бесплатно

Возможно, что-то в вашем отношении к ней охладило ее чувства к вам и вы искренне могли этого не замечать.

Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно