Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Розійшлися з хлопцем, але продовжуємо жити разом; Як повернути хлопця?

Розійшлися з хлопцем, але продовжуємо жити разом. Я дуже хочу його повернути.Зустрічались з хлопцем 4 роки; за цей період сходились, розходились, а останній рік жили разом і все було чудово. Але настав день і він сказав, що хоче розійтись. Розійшлись, це було його рішення, з'їхати від нього ще не маю можливості, та й і він мене не спішить виганяти – сказав, коли зможеш тоді і з'їдеш. Спимо в різних кімнатах. Кожного дня бачимось, бувають випадки і їмо разом. Я дуже сильно його люблю і хочу бути з ним. Це так важко знаходитись з людиною поряд і не бути разом. Я хочу його повернути, але не знаю як. Так ми прожили два тижні. Бували періоди, що взагалі не розмовляли. Одного дня я залишилась в подруги і нічого йому не сказала, що не ночувати вдома. На другий день він подзвонив роздратований, спитав чи я сьогодні буду чи ні. Хотілося б думати, що він хвилювався за мене або навіть приревнував. Того самого вечора ми щось розговорились, дурачились і вийшло так, що переспали. На другий день поводились ніби нічого не сталось. Мені дуже хочеться повторення. Не знаю, що мені робити. Як його повернути? Порадьте, будь ласка. Бо від подруг я чую, що я ідіотка, і скільки можна наступати на одні і ті ж самі граблі. В принципі, сама це розумію, але нічого з собою не можу зробити. Жінка, 24 роки

Відповідь:

Причин такого отношения к вам могут быть разные, но чем дольше вы будете завоевывать его расположение, тем больше будет расти его неуважение к вам. Он, по крайней мере, честно признался вам в том, что не видит смысла оставаться вам вместе. Вероятнее всего, он Вас не любит и не видит будущого вместе с Вами. Конечно, это больно и неприятно, когда наши чувства отвергаются другим человеком, который Вам не безразличен. Но быть рядом с человеком, который Вас не любит, гораздо сложнее и большее, чем пережить это расставание. То, что между вами был секс и он беспокоится о Вас, когда Вы не ночуете дома, не имеет ничего общего с любовью.

Есть ли смысл бороться за эти отношения? Страх, что вы остаетесь одна и все нужно начинать сначала, не имея уверенности, что в следующий раз все получиться, конечно, серьезная вещь. Этот страх может останавливать Вам и не давать уйти, прекратив эти отношения. Но чем быстрее Вы станете независимы от этого парня – тем лучше. У отношений, где нет любви и ответственности, практически нет шансов. Так, чаще всего, и заканчиваются отношения, которые начинаются с сожительства. Молитесь,чтобы иметь силу остановиться и начать новую жизнь. И не спешите искать новых отношений. Нужно время, а возможно и помощь со стороны, чтобы не повторить ошибки вновь.

Мудрости и решительности Вам!

 

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно