Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Він старший на 14 років. Я його покинула – він мене шантажує і погрожує. Боюсь, що батьки дізнаються про наші стосунки

Я шукала роботу на літо. Хороший друг (бачились тільки раз, а так спілкувались по телефону близько року, він старше на 14 років) заропонував піти на пасіку поваром, я, звичайно, погодилась. Спочатку все було нормально, але помалу він почав приставати (спали ми окремо) та після вечері він залишився зі мною (нічого не було) і так потрохи ми почали бути разом, приховували від моїх батьків (він був одружений, має 2х дітей). Так пролетіло літо. Я пішла на навчання, а він поїхав у Київ на роботу, стосунки потроху почали розпадатись і одного разу я зрозуміла, що вже не кохаю. Сказала про це, але він не зупинився і всю осінь приїжджав, дзвонив і писав, шукав зустрічі. Моя мама вже з ним говорила, але нічого не діє. Він мене шантажує тим, що скаже батькам про наші інтимні стосунки, погрожує вбити мого хлопця, зробити щось мені. Я вже просто не витримую... Що робити? Жінка, 18 років

Відповідь:

Если вы боитесь, что ваши родители узнают от него о ваших отношениях – скажите им об этом им сами. Кроме этого вы можете написать заявление в милицию (или по меньшей мере предупредить его о том, что вы это сделаете), что вам и вашим близким угрожает этот человек. У милиции есть возможность прослушивать и записывать разговоры по тому телефону, на который он звонит. Надеемся, что это его остановит, ведь жить под постоянным страхом не стоит! Кроме этого хотим помочь вам в том, чтобы вы были мудры в том, с кем и как строить отношения. Рекомендуем вам прочесть книги на нашем сайте в разделе «Библиотека», которые помогут Вам лучше понять, как строить отношения, с какими людьми стоит общаться, а кого стоит избегать:

Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно