Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець мене ревнує. Як подолати ревнощі?

Зустрічаюсь із хлопцем 3 з половиною роки. Два роки тому у нас були певні проблеми. Я зробила кілька вчинків, за які він і досі мені періодично нагадує. Я тисячу разів вибачалась, зрозуміла свої помилки, але це не допомогло. Дуже важко і боляче щоразу слухати. Мій хлопець побачив фото, де мене обіймав інший хлопець, точніше я була в нього на спині, а той тримав руку в мене на бедрі. Було день народження в подруги, і потім всі залишились ночувати! Нічого в мене з ним не було, але мій хлопець каже, що він же ж нічого не бачив, як він може бути впевненим, що між мною і тим хлопцем нічого не було. Що мені робити? Жінка, 20 років

Відповідь:

Если визначально (до того, как вы сделали то, о чем вы упоминаете) у вас никогда не было вопросов и проблем с ревностью и недоверием, то очевидно, что он вас так до конца и не смог простить и у него продолжает оставаться недоверие к вам. Если вы хотите, чтобы у ваших отношений было будущее, важно вернуться к тому, что произошло и какое влияние это оказало, прежде всего, на него и на отношения, потому что если недоверие останется – оно в конце-концов сделает ваши отношения невозможными. Важно узнать его ожидания, чтобы понимать, готовы вы продолжать эти отношения или их лучше остановить, хотя бы на время.

Также рекомендуем вам книги про отношения, которые вы найдете на сайте в разделе «Библиотека» («Книги про отношения»). Эти книги помогут вам восстановиться и начать строить здоровые отношения.
Успеха вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно