Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець не звертає на мене уваги. Як привернути його увагу?

Я зустрічаюсь з хлопце майже 2 тижні….але він майже не звертає на мене уваги. Коли він іде гуляти - він навіть мене з собою не кличе. Що мені робити? Він же мені так подобається і я не хочу з ним розлучатись. Хлопець на мене не звертає уваги. Каже, що ми просто друзі. Він забув все, що було. Підскажіть, що мені зробити, щоб його вернути і щоб він мене знову полюбив? Жінка, 17 років

Відповідь:

Важко порадити щось конкретне, не знаючи деталей ваших стосунків. Однак ми переконані, що в даній ситуації не варто робити зусиль, щоб відповити такі стосунки.
Якщо стосунки були серйозними, то хлопець не буде говорити, що ви – просто друзі. Можливо, ви відштовхнути його своїм ставленням або якимись словами чи діями.
Ми радимо Вам не шукати відновлення стосунків самостійно, адже навіть якщо вони будуть мати продовження виключно з Вашої ініціативи – це навряд призведе до тривалих, серйозних, міцних стосунків. Кожна пара, звичайно, переживає важкі моменти, але над будівництвом стосунків мають працювати двоє. Якщо стосунки тривають з інціативи дівчити – часто потім хлопцю важко буде взяти на себе відповідальність за такі стосунки.

Ми радили б Вам сьогодні сконцентруватись на навчанні та особистому зростанні. Ви можете присвятити вільний час, ваші думки та зусилля на те, щоб вчитись тому, як будувати міцні здорові стосунки, краще зрозуміти потреби і відмінності чоловіка та жінки. Для цього радимо Вам обрати книги для самостійного вивчення по психології стосунків, які Ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Книги про стосунки».

Бажаємо Вам мудрості та зростання!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно