Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець запропонував вийти заміж, а я не впевнена, чи люблю його. Як зрозуміти, що він мене любить?

Допоможіть, будь ласка, мені розібратися в собі і в стосунках з своїм нареченим! Ми зустрічаємось 1,5 року, він зробив пропозицію, на яку я дуже чекала, відповіла так, а тепер переживаю... Він часто сумнівається в собі і навіть в тому, що він відчуває до мене... Він один в батьків і, звичайно, мама балувала... і без мами рішення сам не може прийняти, хоча каже, шо це не так... Я тоже не золота, часто влюблялась і часто зраджували мене, мені дуже важко довіряти людям через це і тут таке ж... Боюсь, що може в один момент відмовитись від весілля чи навіть після весілля сказати мені, шо жалкує про нього... Дуже цього боюсь і не знаю як перебороти цей страх і чи має він якісь підстави, чи просто надуманий мною? Я вже навіть подумую про те, щоб самій розірвати ці стосунки, але знову ж боюсь, а якщо я не права і він також дійсно мене любить, а я просто сама все спорчу своїми сумнівами... Допоможіть, як розібратись з цим? Жінка, 22 роки

Відповідь:

Конечно, Ваш страх прежде всего основан на прошлом негативном опыте.  И этот страх – даже большая проблема, чем его неуверенность.  Если у Вас нет уверенности в себе самой, это может приводить  к тому, что Ваш партер также чувствует эту неуверенность и в конце-концов Ваши отношения закончаться. Чем более Вы будете уверенны в себе – тем более уверенно будет чувствовать себя он.

Насчет его неуверенности:  много мужчин себя чувствуют подобным образом, но говорить  об этом с невестой просто не мудро. Если он сделал предложение серьезно, то должен познакомить Вас с родителями. А познакомившись с ними, Вы сможешь намного больше узнать о его самостоятельности и способности брать ответственность на себя.

Для вас также важно знать, что счастливые отношения и семья – это не случайность, а результат работы над собой и браком (отношениями). Чтобы больше узнать о том, как строить отношения – рекомендуем Вам прочесть книги, которые вы можете найти на нашем сайте в разделе “Библиотека”. На пример, «Как любить и быть любимым» – Джон Таунсенд либо другие книги, которые вам подойдут.

Мудрости Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно