Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Я хочу одружитись, а хлопець не пропонує заміж – як прискорити весілля?

Ми з коханим зустрічаємось майже 5 років. Ми з ним були дуже близькі один одному і потрібні як кисень. Ми разом втратили цноту, до того 2 роки зустрічались. Все було прекрасно поки не почали жити разом. Тоді виникали конфілікти, які доходили до взаємних образ і навіть бійок, а з іншого боку були моменти абсолютного щастя. Так ми прожили ще 1,5 року поки не роз'їхались. Зараз я живу в своїх батьків, а він у своїх, але хоча б раз на тиждень він ночує в мене. Окрім основного заробітку раз в тиждень він підзаробляє крутячи дискотеку в селі недалеко від нашого міста. Він працює для своєї сім'ї, вкладає гроші в будинок батьків, а не для нашого майбутнього. І це мене вбиває, бо часто я не буваю на тих дискотеках разом з ним і дуже ревную, злюсь, сварюсь з ним по телефону, а коли я там, то не можу витримати як на нього вішаються дівчата, а він навіть нічого з цим не робить. Одного разу коли ми через це сварились він сказав, що йому ніхто крім мене не потрібен і коли хтось його намагається поцілувати чи нагло чіпляється, то він зразу все ставить на місця. А в мене тільки від думки, що він там починається істерика і я знов п'ю заспокійливе. Мені його дуже мало, я хочу одружитись. А він не пропонує, хоча ми часто про це говоримо. Я не хочу жити в нього, він в мене не хоче, а власного житла у нас немає і поки що намічається. У зйомному жітли жити він теж не хоче. В мене складається враження, що так ми ніколи і не одружимось. Вчора ми посварились через те, що в його мобільному в телефонній книзі записаний номер під ім'ям Іринка і він не хотів пояснити, хто вона і я видалила цей номер. Тепер він не дзвонить і трубки не бере. Так буде ще тиждень, все як завджди. А коли я його ігнорую або розважаюсь з друзями – він готовий для мене зірку з неба дістати. Допоможіть будь-ласка. Як я можу врятуваті і вилікувати наші заражені стосунки? Як мені зробити так, щоб він хотів бути зі мною завжди і прискорити наше весілля? Як повернути його ніжність і повагу? Без нього я не уявляю як жити. Жінка, 20 років

Відповідь:

Если с вашей стороны и есть желание сохранить эти отношения, то с его стороны трудно увидеть посвящение этим отношениям. Если говорить кратко – похоже, что ему хочется вами обладать, но он не готов посвятить себя вам! Любовь без посвящения не любовь, а самолюбие. Если вы будете продолжать жить так и дальше – это не поможет ему принять решение и действительно посвятить себя вам и вашей семье.
Жить сексуальной жизнью, хотя бы периодически, без посвящения (брака) неправильно и разрушительно для отношений. Если вы хотите чтобы он вас уважал сейчас и в будущем – учитесь ставить четкие границы. Нет посвящения – нет секса. Это не должно быть манипуляцией и выжиданием брака, но попыткой прояснить для себя ситуацию, в которой вы находитесь. Если у вас нет отношений или как вы пишите «они больны» – тогда не стоит отдавать все сферы вашей жизни (в том числе сексуальную) этому вирусу. Секс до брака только усугубляет отношения, а не делает их прекраснее.
На наш взгляд, вам нужно начинать все сначала иначе ничего не измениться. Т.е. вы можете полностью отпустить (дать свободу) друг другу, а только после этого решать, как вы будете строить свою жизнь дальше, если вы оба решите быть семьей. Только не давите на него, иначе он никогда не возьмет ответственности за семью на себя и вы будете нести все на себе, а это не лучший вариант отношений. Пусть это будет действительно его выбор.
Готовы ли вы к этому? Готов ли он? Это не простой шаг, но он поможет вам прояснить, в какой ситуации и в каких отношениях вы сейчас находитесь. Продолжать так, как есть сейчас, не стоит! Лучше пройти через боль разлуки, чем тратить жизнь и время впустую.
Мудрости и решительности вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно