Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Покину дівчина – Як повернути дівчину?

Нещодавно мені сказала моя дівчина, що нам потрібно серйозно поговорити. Ми з нею поговорили про все, що нам обом наболіло і все ж вирішили бути разом. Через три тижні я поїхав на сесію. Тоді ніби все було нормально, але о першій годині ночі мені дзвонить друг і каже, що моя дівчина зідзвонюється зі своїм колишнім хлопцем (він побачив у нього на телефоні її номер і час, скільки вони розмовляли). Я їй подзвонив відразу і почав на неї кричати. Так ми сварилися до кінця моєї сесії. Вона мені казала, що розповіла б про те, що вони зідзвонюються. Каже, що воні просто друзі. Коли я приїхав додому я побачив свою дівчину з її подругою і її колишнім у кафе. Я прийшов, поговорив з нею і відразу набив морду колишньому. Я її поставив перед вибором: або я або він. Вона вибрала мене, але за однієї умови, що я колишнього не буду чіпати. Вона мені клялася, що з ним мені не зраджувала, а прсто спілкувалася і що вони просто друзі. Я від такої дружби був не в захваті тому, що вона для нього знаходила більше часу ніж для мене. Я їй все пробачив на словах, а на душі всеодно було важко. 1,5 місяців в нас все було добре, а два тижні тому вона поїхала на море. Перед її від'їздом я її запитав чи хоче вона зі мною бути? Вона видповила, що хоче бути зі мною, а через 3 дні вона мені сказала, що хоче зі мною розійтися. Причина полягає, по її словам, в тому, що вона йде на стаціонар вчитися і в неї не буде часу на хлопця і через це у нас будуть постійно сварки. Вона також каже, що в нас зовсім різні характери, а до того ж я восени іду в армію. Однім словом, вона знайшла сто причин. Чому вона мені це все не сказала в очі? Невже вона не могла зрозуміти за рік і сім місяців. що в нас зовсім різні характери? Я знаю, що до нашого розриву причепний її колишній. Може мені набити йому морду знову? Як мені повернути дівчину знову? Які шанси, що ми будемо знову разом? Я її просто дуже сильно люблю і все! Чоловік, 18 років

Відповідь:

Если вы действительно любите ее и это не просто влюбленность, то важно прислушаться к тому, что она говорит. Конечно, как каждой девушке ей нравиться ваше внимание и упорство, но выглядит так, что она больше боится вас, а не любит. Возможно, именно поэтому ваша девушка и не говорит вам все честно и прямо в глаза. На страхе счастье не построишь. Если бы с ее стороны была любовь, то и поведение ее было бы другим. Чтобы девушка вас полюбила важно понимать, что во первых это ее выбор, а во-вторых к ней нужно относится так, как она хочет чтобы к ней относились, а не относится так, как будто она ваша собственность. А это уже зависит от вашей наблюдательности, осведомленности и мудрости. А настойчивостью и тем более агрессивностью здесь ничего хорошего не сделаешь. Посмотрите и честно признайтесь для себя: как вы считаете, насколько ты подходите для нее? Возможно, если ваша девушка считает, что вы не подходите друг другу характерами – вам стоит поработать над своим характером и волевым усилием изменить то, что разрушает ваши отношения? Настолько мы понимаем, вы излишне импульсивны и бываете агрессивным, но это можно исправить, если захотеть. Возможно, ваша девушка это заметит и оценит! Вы еще молоды и многое можете изменить.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно