Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Закохалась в старшого чоловіка – різниця у віці 12 років. Він не звертає на мене уваги – як зробити перший крок?

Перший раз задаю запитання у такий спосіб, і загалом вперше запитую про потребу, яка мене зараз турбує. Можливо моє запитання буде для Вас смішним, або, якщо Ви віруюча людина, то скажете: "Молись, Бог покаже...", тим не менше, прошу про пораду. Мені 26 років, я навчаюся на другій освіті (зараз на 4 курсі), підпрацьовую, віруюча. Вже довгий час мені подобається один мужчина, йому 38 років, він не одружений, працює в Університеті, де я навчаюся, викладає, а також займає ще іншу високу посаду. Минулого року я гуляла з іншим хлопцем, але постійно думала про того чоловіка. Зараз я ні з ким не зустрічаюсь і не знаю, як собі допомогти в тому, що переживаю. З натури я дуже несмілива, тому об’єкт моїх почуттів навіть не здогадується про мої переживання. Також я якби не вірю, що він може мною зацікавитись: я молодша на 12 років, і в нас різні статуси: він викладач, я - студентка, хоча я б дуже цього хотіла. Хоча він у мене не викладає, але ми знайомі. На курсі, де я навчаюсь студентам по 21-22 роки, мені вже 26, бо це 2 освіта. Але він не знає, що мені 26, і тому це стає для мене ще одним бар’єром. Маю надію, що я доступно описала ситуацію та декілька питань: 1) різниця 12 років – це нормально? 2) якщо я не зроблю першого кроку, то він ніколи мене не зауважить, а я ніколи не буду знати чи є надія на наші стосунки і буду жаліти, що нічого не зробила. Дуже боюсь ризикувати, але водночас розумію, що просто чекати чуда і раціонально пояснювати собі, що не знати чи ми маємо бути разом – теж не вихід. Як зробити перший крок? Дякую за те, що приділили час на моє питання! Буду чекати Вашої відповіді! Жінка, 26 років

Відповідь:

Разница в возрасте у вас не критическая, так что с этим не проблема, а по поводу того, как начать отношения – здесь нужно подходить осторожней. Во-первых, проверьте свои чувства: что именно привлекает вас в этом человеке (внешняя привлекательность, черты характера или еще что то…)? Как человек верующий в молитве попросите Бога о том, чтобы Он устроил обстоятельства, если этот человек действительно тот. Девушка может делать первый шаг, найти способ чтобы познакомится (возможно, он сам стеснительный человек), но не более, так как последующие шаги важно делать мужчине. Мужчина, даже самый спокойный и немногословный, должен сделать шаги навстречу, этим он показывает готовность к ответственным отношениям. Не игнорируйте свои чувства, но с Божьей помощью идите вперед.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно