Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Зрадила чоловікові. Ми живемо разом. Думаю, він також мені зраджує

Мені 30, йому 43, розлучений, в нього є донька (25років), разом ми вже пів року. Я його люблю, але чи любить він мене... не знаю... стосунки в нас дуже заплутані. Сталося так, що через декілька тижнів після нашого знайомства мій колишній зробив мені пропозицію одружитися (ми зустрічалися 4 роки, а на той час вже 3 місяці як повністю припинили стосунки), він все дуже гарно організував: романтика, ресторан, квіти, шампанське... все закінчилося сексом... Звичайно, мені "йокнуло", весь наступний день я проплакала в роздумах, що робити далі... Вирішила, що в минуле повертатися не хочу... та сталося так, що мій теперішній мене прямо запитав про те, чи був в мене секс з іншим... збрехати не могла, сказала правду. Тепер каюся не тільки за те, що зрадила, а й за те, що сказала. Він мені постійно докоряє зрадою, а іноді говорить такі образливі і несправедливі речі! Проте є і інше - на час нашого знайомства в нього були стосунки з іншою, про них я здогадувалася, але невдовзі вже знала напевно. Я нічого не розумію: ми живемо разом місяці 2-3... Щодня разом, але на свій день народження він мене не запросив... він запросив її. Це я знаю точно. Він і не заперечував, сказав, що між ними нічого не було... Я не вірю. Кожного вечора ми разом, вечеряємо, розважаємось, потім він лягає дивитися телевізор і дивиться до 3-5-ї ранку... секс в нас 1-2 рази на тиждень, але іноді буває, що з ліжка не вилазимо добу... Він мене не цілує (взагалі ніколи і нікуди), але одного разу під добрим градусом він був настільки ніжним і лагідним, що я зараз починаю думати, що я в нього тільки для розваги... Що він бачить, що без нього я не можу і робить все, що хоче... З моїми родичами він не хоче знайомитися, з своєю дочкою також не знайомить, але мені здається, що він мене все ж любить, може просто по-своєму... Я одного разу не витримала, витерла свій номер телефону і прогнала. Через декілька днів приїхав, але і тепер все те саме, нічого кардинально не змінилося. Коли я звинувачую в зраді каже, що чоловік зраджує тілом, що я пішла перша або запитує, чи я бачила. Що робити я не знаю... Люблю і страждаю від цього. Він добрий і розумний, дуже вразливий. Я розумію, що ми обоє наламали дров, я дуже боюся його втратити... Допоможіть! Жінка, 30 років

Відповідь:

Судя из вашего письма видно, что вы понимаете, ваши отношения не здоровы, но вы боитесь потерять их, так как без них еще хуже. Как ни печально, но он не похож на человека, на которого вам нужно тратить свою жизнь. Если он не смог построить и сохранить свой первый брак – у него, возможно, много хвостов из прошлых отношений, с которыми он не разобрался, и он их принесет вам. Вы испытываете большую нужду в отношения и это нормально, но нельзя разрушать свою жизнь и растрачивать на тех, кто не готов посвятить свою жизнь вам в ответ. Если он не разберется с этим и не пересмотрит свой подход к отношениям, ничего со временем не измениться и даже беременность и ребенок ничего не изменит в нем. Вам, конечно, решать: продолжать или остановиться, но то, что мы знаем, что если вами движет страх его потерять, то ничего хорошего из этого не получиться.
Мы рекомендуем Вам прочесть книги на нашем сайте в разделе «Библиотека» («Книги про отношения»), которые, мы уверенны, вам помогут разобраться в себе и в том, как начинать и строить отношения. Вы можете выбрать книги, которые Вас заинтересуют или же начать с книги «Любовь должна быть твердой» д-ра Дж. Добсона.

Да благословит Вас Бог. Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно