Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Зустрічаюсь з іншим, щоб забути хлопця. Кохання чи закоханість?

Коли ми зустрілася мені було 14 років, а йому – 16. Він ні з ким до мене не зустрічався. Ми зустрічалися 1 рік і розталися. Пройшло 3 роки, ми зустрілися і знову почали зустрічатись. Було все як раніше: прийшло літо, він поїхав до папи в Москву на 1,5 місяці, я його чекала, він мені дзвонив кожен день, а одного дня він подзвонив випивший і зробив мені пропозицію. На наступний день він до мене передзвонює і каже, що в тверезого на уму, то і в п’яного на язику. Прийшло то число, коли він мав приїхати, я його від самого ранку чекаю, не дзвоню, бо він сказав, що сам мені подзвонить. Я іду я вже під вечір, бачу, його машина їздить і він за кермом, чекаю до ночі, а дзвінка нема. Беру сама дзвоню і його друзі піднімають трубку, кажуть що він заснув. Він через час передзвонює, оправдовується, а на наступний день до мене з квітами приїхав. Я пробачила і все було добре. Пройшов час, він не дзвонив 2 дні і я не дзвонила, потом він подзвонив і сказав, що приїде. Я чекала дзвінка, а через час він трубки не бере і не дзвонив більше до мене! Пройшло десь 4 дні я познайомилася з хлопцем і в нас розпочались стосунки. Його друзі нас побачили і розказали йому. На наступний день ми гуляли і він по городі катався, мене шукав, але тепер я від нього трубку не брала! Я зараз з цим хлопцем ще зустрічаюся! Але я цього забути не можу, коли я його бачу з другою – мені дуже неприємно! Я не знаю, що робити. Хочу його повернути, але не знаю як! Допоможіть, підкажіть! Жінка, 18 років

Відповідь:

Похоже, что вы и ваш возлюбленный не очень готовы к серьезным отношениям. Это больше похоже на игру в отношения. Вам лучше на время вообще сделать паузу в отношениях и больше обратить внимание на развитие себя как зрелой личности, с собственными взглядами, целями и планами на жизнь. Это позволит Вам в будущем сформировать прочные отношения, которые продляться всю вашу жизнь.
Если вы не равнодушны к человеку, который не готов к ответственным отношениям, то попытка его вернуть, ничего хорошего не даст. А развивать отношения с другим человеком в качестве компенсации, нечестно по отношению к нему. Постарайтесь честно поговорить с молодым человеком, с которым встречаетесь, о вашей ситуации и посмотрите к чему вы прийдете, но если вы не готовы к такой открытости – то лучше остановиться и прекратить всякие отношения.
Желаем вам встретить надежного и любимого человека, но для этого Вам нужно самой готовиться к этому. Рекомендуем для самообразования прочесть книги, которые можно бесплатно скачать на нашем сайте в разделе «Библиотека»:

“Как любить и быть любимым” Джон Таунсенд СКАЧАТЬ
“Надежные люди” Генри Клауд, Джон Таунсенд СКАЧАТЬ
Эти книги помогут Вам лучше понять то, как строить взаимоотношения.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно