Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

У нас напруга в стосунках. Не відчуваю любові від своєї дівчини

Нам по 26 років. Зі своєю дівчиною ми разом 4 місяці. У нас вже 2 місяці останніх дуже напружені стосунки. Я люблю свою дівчину і надіюсь, що вона прийшла в моє життя надовго, а може й назавжди. Вона теж до мене не байдужа, але постійно критикує, чіпляється до слів мотивуючи тим, що таким чином вона хоче, щоб я працював над собою, ставав кращим. Я не проти. Та й в принципі сам (без її допомоги) намагаюсь рости і розвиватись. Вона знову ж-таки постійно чимось не задоволена. На запитання, чи потрібен я їй, чи добре їй зі мною – вона відповідає, що втомилась відповідати, що один раз відповіла і вистачить (скільки, мовляв, можна повторювати), але я всього лиш намагаюсь зрозуміти її. Можливо, я і дійсно щось роблю не так? Намагаюсь не засмучувати її, стараюсь бачитися з нею щодня. Але якщо чесно, якось усе дуже важко у нас. Три місяці ми вже не цілувалися. Дійсно, як люди, які один одного люблять – то дивно. Цілуємось так, інколи, коли прощаємося – легкий дотик губ. Секс теж відсутній. Хоча для мене важливіше, щоб був якийсь емоційний контакт, близькість. Її прохолодність дуже ранить мене, але я не втрачаю віри, постійно щось думаю, намагаюсь знайти якийсь вихід , але нічого не виходить по великому рахунку. Можливо, час нам допоможе? Хоча його і так обмаль (нам по 26…). Що б можна було такого зробити, щоб розставило б усе на свої місця? Якщо починати з дівчиною розмову, то як правильно і з чого почати? Хочу розірвати цей "гордієв вузол" непорозімінь і тяжкості. Чоловік, 26 років

Відповідь:

Хорошо, что вы задаете этот вопрос и хорошо, что такие разногласия сразу проявились в ваших отношениях. Это и хорошо, что у вас нет секса, так как он только мешает видеть насколько вы и она готовы к серьезным отношениям. Возможно, ваша девушка имела негативный опыт или в своей семье (может так к ее отцу относилась мама) или в каких-либо других отношениях с мужчинами до вас. То, что вы пишите, мало похоже на любовь и принятие с ее стороны. Вместо того, чтобы ждать – нужно пробовать что-то изменить в ваших отношениях. Мы рекомендуем Вам вместе с ней выбрать одну из книг на нашем сайте в разделе «Библиотека» и читая учится тем отношениям, о которых вы мечтаете. Советуем Вам прочесть такие книги как:

Эти книги показывают то, что нужно женщинам и мужчинам, чтобы строить свой брак.
Книги:

Эти книги также могут вам помочью заложить хороший фундамент отношений в браке.

Также книга «Изменения, которые исцеляют» говорит о личном восстановлении от перекосов в процессе взросления.
Выберите то, что вас заинтересует и посвятите время самообразованию.

Если вам будет нужна личная консультация – пишите нам. Возможно, мы сможем помочь вам в выборе консультантов. Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно