Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Інколи чоловік пропадає на декілька днів і повертається п’яний. Обіцяє, що не буде пити, але напивається знов

У мене проблеми з хлопцем. Ми живемо 2 роки. Він чудова людина, добра, порядна. Дома все робить, і їсти готує і пере, і посуд миє. Все чудово. А потім він пропадає на 2-3 доби і повертається п’яний. Після цього клянеться, що більше не буде так робити, і знову робить так само. Я не розумію, чому він так робить. Чого йому не вистачає? Можливо, йому зі мною нудно – тому він і тікає? А ще: коли ми сваримося – він звинувачує мене, що я на нього кричу, каже, що знов піде і нап’ється. Я йому пропоную розійтись, а він каже: «Ні. Я тебе люблю і хочу бути з тобою». Але знову продовжує це робити. Я не знаю як поступити, і що дальше робити. Жінка, 21 рік

Відповідь:

По всей видимости ваш парень находится в зависимости от алкоголя, хотя это и происходит эпизодически. А эта болезнь, пристрастие могут иметь разные причины и не обязательно ему чего-то не хватает. Ведь потребность в этом может быть как на физическом, так и на психологическом уровне и начало ее гораздо раньше, чем вы с ним познакомились. Если вы любите друга друга – вместе начните бороться с этим недугом, потому что со временем зависимость будет только расти.

Вам обоим нужна помощь, так как не исключено что причина этого может быть и ваших отношениях. Один и действенных способов, как вам помочь есть группы анонимных алкоголиков и членов их семей. Вы можете присоединиться к ним (такие группы есть в каждом городе). И не медлите, ободрите вашего друга искать помощи или даже поставьте условие, что ваши отношения будут зависеть от этого. Успехов вам и мудрости.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно