Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Не можу і не хочу жити зі свекрухою

Два роки тому ми з чоловіком одружилися. Він директор школи в селі, я - кандидат наук, доцент університету в місті. Мені університет виділив житлову площу. Ми з чоловіком зробили в кімнаті ремонт, але переїздити до міста він не захотів.Так ми каталися одне до одного протягом 1 року. Наприкінці минулого року я завагітніла. Сина вирішили народжувати в тому районному центрі, звідки ми родом і де він працює. З роддому він забрав мене до своїх батьків. З цього моменту і почалися наші проблеми: його батьки не були настроєні жити з невісткою та внуком. Свекор хотів, щоб ми їхали до міста, а свекруха – щоб ми жили в селі, щоб я поралась на городі і куховарила, і за дитиною доглядала та ще й за нею (їй 58 років). Чоловікова робота знаходиться в селі за 28 км. від дому його батьків. Я йому пропонувала тимчасово пожити в тому будинку, який він орендує в однієї бабусі в цьому селі. Він сказав, що бабуся не хоче, щоб в її хаті жила маленька дитина. До моїх батьків, які мешкають за 8 км. від місця його роботи, він їхати не хоче. Він мені сказав, що я маю жити в його батьків. А він, поки не замело дороги, приїздитиме на своєму скутері додому до батьків, а коли замете дороги, то буде приїздити тільки на вихідні, або й взагалі не приїздитиме додому, а буде жити в найманій хаті в селі. Доречі, перебуваючи в селі, наша дитина вже 2 рази за 2 місяці потрапляла до лікарні з пілоніфрітом і стафілококом. Я не погоджуючись з такою перспективою і спочатку поїхала до своїх батьків (мама мені допомагала з новонародженою дитиною), а потім поїхала до міста в своє житло. Адже тут і газ, і вода, і тепло, і умови кращі для дитини. Мій чоловік відреагував на мій переїзд додому звинуваченням у зраді. А нещодавно він ще раз сказав, що я зрадниця тому, що я вирішила похрестити дитину і попросила його приїхати на хрестини. На Хрещення він не приїхав. Сина вже 1.5 місяці не бачив (відколи ми приїхали до міста). Після Хрещення вже тиждень навіть не телефонує. Порадьте мені будь ласка, як вийти краще з такої ситуації? Що робити далі?. Адже я йому не один раз пропонувала переїздити до міста і роботу пристойну йому пропонувала. А він каже, що я його не розумію. Жінка, 30 років

Відповідь:

Печально, что ваша семейная жизнь начинается так сложно, хотя это и неплохо, что этот конфликт возник сейчас, так как вы только начинаете свою супружескую жизнь. Для того, чтобы знать, как действовать, важно, чтобы вы услышали сердце друг друга. Вероятно, вам до сих пор не удавалось этого сделать. Нас, к сожалению, никто сознательно не учит, что такое семейная жизнь. Проблемы в семье возникают не обязательно потому, что мы плохие люди, а скорее потому, что мы не знаем, как правильно строить семейную жизнь. Супружество было создано для одной цели – это преодоление одиночества личности через достижение единства между двумя людьми в физической, эмоциональной и духовной областях. Секс, дети, имущество, благосостояние есть плодами действующего супружества, но не являются его целью. Подумайте, следовали ли вы вместе этой цели?
Для того, чтобы достичь единства в браке, вам нужно перевести фокус своего посвящения с родителей на супруга и даже с ребенка на вашего супруга. Библия говорит: «да оставит человек отца своего и мать свою и прилепится к жене». Эти слова имеют отношение как к мужчине, так и женщине. Если этого не сделать, то сближение просто станет невозможным. Возможно, это и произошло в вашей жизни. Проанализируйте также, возможно, с момента рождения ребенка вы полностью сконцентрировались на сыне и забыли о вашем супруге. Часто такое поведение женщины вызывает непонимание у мужчины и он начинает отдаляется от семьи и супруги. Возможно, ваш супруг не был до конца готов к рождению ребенка и ему в данный момент сложно взять ответственность за вас и ребенка. Это не говорит о том, что он плохой человек, скорее он просто немного запутался и ему, как никогда раньше, нужна ваша поддержка, помощь и уважение.
Супружество похоже на парный танец: если что-то не получается в этом танце, важно учится тому, как помочь друг другу, а не прятаться за обвинением друг друга. Вам важно встретиться вдвоем и откровенно обсудить те вопросы, которые мы обозначили в этом письме. Говорить нужно открыто и откровенно, не обвиняя друг друга. Если у вас будут возникать другие вопросы – мы будем рады ответить на них.
Мудрости вам и Божьего руководства в вашей жизни!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно