Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік постійно сидить за комп’ютером – ми мало часу проводимо разом

Останнім часом ми з чоловіком мало часу проводимо разом: він постійно сидить за комп’ютером. Напевно йому зі мною нецікаво. Саме через це ми постійно сваримося. Підкажіть,будь-ласка, як краще проводити наше дозвілля, щоб кожному було добре? Жінка, 23 роки

Відповідь:

Час, який подружжя проводить разом – дуже цінний для збудування міцної щасливої родини. Це одна з характеристик здорової сім’ї. Тому це дуже важливо, що ви намагаєтесь ввести в свою родину цей час для двох.
Спілкування в шлюбі потрібне і чоловікові, і жінці, але потреба в спілкуванні виражається у нас по-різному. Для жінки важливе спілкування «обличчям до обличчя»: це означає сидіти поруч, дивлячись один одному в очі і спілкуючись відверто на різні теми. В такі моменти жінка відчуває справжню близькість зі своїм чоловіком, ділиться з ним своїми переживаннями, мріями та очікуваннями. Спілкування «обличчя до обличчя дуже цінне для неї. Але таке спілкування не легко дається чоловікові. Він відчуває потребу в партнері та другові, з яким він буде спілкуватись «плечем до плеча», разом виконуючи якусь улюблену справу. Якщо жінка стає «плечем до плеча» зі своїм чоловіком і вчиться спілкуватись з ним на цьому рівні – це найкраща нагорода для нього. Якщо під час футбольного матчу, який триває дві години, чоловік не скаже вам ані слова, але ви будете поряд з ним вболівати за його улюблену команду – він не вважатиме це втраченим часом, як це може здатись для вас. Для чоловіка це може стати найбільш цікавим та насиченим спілкуванням з вами за весь час вашого шлюбу. Бо одна з потреб чоловіка у шлюбі – щоб його дружина стала другом, партнером по відпочинку. Спробуйте дізнатись більше про інтереси вашого чоловіка та стати їх частиною, розділити його інтереси з ним. Наприклад, було б чудово, якби ви хоча б раз сіли поряд з ним біля комп’ютера і дізнались, який інтерес він бачить у цьому. Можливо, це його хобі або просто відпочинок, а можливо це – втеча від того, що його непокоїть в житті чи ваших стосунках, або комп’ютер заміщає вашому чоловікові щось, чого йому не вистачає в реальному житті.
Часто жінки сприймають спілкування «плече до плеча» як втрату часу, так само як і чоловіки не можуть зрозуміти глибокої необхідності жінки в спілкуванні «обличчя до обличчя». Нерозуміння потреб один одного веде часто до сварок. Боротися з інтересами чоловіка – означає ще більше будувати стіну між вами.
Ми також радимо вам прочитати книгу Уілларда Ф. Харлі «Ее нужды его нужды», яку ви можете безкоштовно скачати на нашому сайті. Ця книга допоможе саме краще зрозуміти ваші потреби і потреби вашого чоловіка.
Мудрості і натхнення вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно