Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Мій чоловік – наркоман; Чоловік брехав і крав гроші

Я одружена з чоловіком 2,5 роки. Перший рік все було дуже добре, повна гармонія. Однак з другого року подружнього життя щось почало складатись не так: то гроші пропадати почали, то золотий браслет. Спершу я на це не звертала увагу, бо чоловік казав, що то не він і суми були незначні, а браслет ніби то згубив. Жили ми з його батьками, бо у власній квартирі був ремонт. Тим часом у батьків також часом пропадали гроші, а у нього і не допитаєшся. Якось це все було рідко, але недавно батько попросив, щоб у мене полежали його гроші (велика сума). Через тиждень частини цих грошей нестало, а потім я взагалі не могла їх забрати у чоловіка, бо він все брехав і нічого не було зрозумілим. Відносини ще більше почали псуватися, ще й його батьки до мене постійно чіплялись, що все не так і за гроші також, хоч я їх не брала. Через деякий час я дізнаюсь, що він сидить на наркотиках (первінтин) і вже давно (ще до одруження). В мене був шок. Я не знаю, що мені зараз робити! Розлучатись? Однак почуття ще якісь є. Але їх перекриває образа за постійну брехню, за прискіпливе ставлення його батьків, за те, що я хочу здорову дитинку, а читаючи статті я дізналась, що наслідки залишаються назавжди і хто його знає, яка може бути дитина. Допоможіть будь-ласка! Жінка, 26 років

Відповідь:

Если правда то, что вы узнали о зависимости вашого мужа, то во-первых не стоит спешить с ребенком, надеясь, что он сам бросит наркотики. Реальное освобождение от химической и наркотической зависимости от наркотиков происходит не само по себе. Здесь нужна серьезная терапія. Наркотическая зависимость – это серьезная болезнь и ожидать, что ваш муж будет вести себя, как здоровый человек – не стоит. Вранье, истерики, уходы в себя – это нормальное повидение для зависимого человека.

Наркотическая зависимость – это также болезнь духовная, которая проявляется на физическом уровне. Вашему мужу, несомненно, нужна профессиональная помощь. Поверьте, полное исцеление возможно! Главное, чтобы работа проходила не только на физическом уровне, но и на духовном. Мы советуем Вам обратиться в один из христианских реабилитационных центров для зависимых людей, где вашему мужу смогут помочь пройти через полное исцеление. Если это приемлемо для вам и если вам нужна помощь в нахождении реабилитационного центра в вашем регионе (области) – пишите нам! Мы постараемся вам помочь вас в этом.

Если Вам понадобиться помощь в том, как говорить с супругом о реабилитационном центре и его исцелении (возможно, он не осознает, что болен и нуждаеться в помощи!) – мы также постараемся помочь вам в этом.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно