Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік обзиває, пішов з дому. Хоче розлучитись. Як зберегти сім’ю?

Допоможіть мені, будь ласка, якщо зможете. Навіть не знаю, з чого почати. Спочатку все було добре, я вийшла заміж за кохану людину. Мій чоловік старший за мене майже на 5 років. Планували купити своє житло, але для початку почали жити у моїх батьків. Через 3 місяці я завагітніла і все змінилося. Я не впізнала свого коханого. Спочатку не звертала на це увагу, але він почав слухатись у всьому свою маму і зовсім не цікавитись мною. А вона лише розповідала, яка я погана і одного разу десь у 3 місяці вагітності він пішов від мене до своїх батьків. Мені нічого не сказав. Я декілька днів не знала, де він, а потім він почав дзвонити, обзивати мене та моїх батьків, кричав, що розведеться, але коли ми зустрілись біля РАГС-у, щоб написати заяви – він пішов по своїх справах. Через деякий час це дійшло до того, що у мене не вистачало сил і за моїм проханням тато подзвонив до його мами, щоб чоловік до родів мене не чіпав, а вона почала його захищати і мене обзивати. Після чого я потрапила у лікарню на збереження. Мені було дуже важко та боляче. Уже пройшло 5 місяців. Недавно він мені зателефонував, ми довго розмовляли і замість того, щоб вибачитись – він говорить мені, що я і дитина для нього – не сім’я, що він зняв квартиру (на якій крім нього живуть ще два хлопці) і якщо я хочу, то щоб приїздила до нього туди жити. Але жити з незнайомими людьми я не хочу, а на прохання окремого житла я почула, що він нічого зараз міняти не буде . Я не знаю, що мені робити? Як далі бути? Жінка, 20 років

Відповідь:

Благодарим Вам за вопрос и вашу открытость. Нам очень жаль, что вам, будучи беременной, пришлось проходить через такие трудности.
Конечно, не зная всех подробностей вашей совместной жизни с вашими родителями и чувств вашего супруга – очень важно объективно оценить ситуацию. Его поведение сложно оправдать, но скорее всего есть причины для такого поведения (хотя они, конечно, не оправдывают такого поведения вашего мужа).
Как вы считаете, когда началось такое поведение? Что стало для него причиной? Замечали ли вы что-то подобное до брака? Проявлял ли он ранее агрессию (эмоционально, словесно)? Возможно, в ваших отношениях были какие-то сложности, что-то тревожило вашего мужа или какие-то его ожидания или нужды не были удовлетворены? Пытались ли вы поговорить об этом с супругом? Очень часто именно глубокая неудовлетворенность или чувство вины вызывают такую явную агрессию.
Если вы хотите восстанавливать вашу семью, лучшее – это найти семейного консультанта, психолога или духовного наставника, который сможет помочь вам пройти этот процесс.
Конечно, вариант жить с ребенком с двумя посторонними мужчинами –это не лучший вариант и мы надеемся, что ваш муж это понимает. Возможно, он против того, чтобы жить с вашими родителями и согласиться на отдельное жилье?
Попробуйте прежде сами пройти консультацию у семейного психолога или духовного наставника, а потом пригласите мужа на консультацию. В любом случае (сохраните ли вы семью или нет) – вам потребуется восстановление и профессиональная помощь не помешает.
Если муж открыт сохранить семью и работать над отношениями – в процессе восстановления важно, чтобы вы не оставались сами, так как есть еще и его родители, которые влияют на него.
Успеха и мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно