Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Дружина не хоче жити з моїми батьками. Чи варто жити разом з батьками, якщо хворий батько потребує догляду?

Ми одружені 12 років. Живемо у її батьків. Недавно купили квартиру і робимо ремонт. Так склались обставини, що моя мати помирає. Батько залишився з моїм братом-інвалідом, який потребує догляду. Незадовго до смерті матері він отримав мікроінсульт. Батько попросив, щоб ми переїхали до нього. Моя дружина категорично відмовилась, бо мріяла жити окремо від батьків. На даний момент вона дуже на мене тисне. Дорікає мені, що моя сім’я має бути на першому місці. Я не знаю, як мені поступити і розриваюсь на дві половини. Стосунки дружини з моїми батьками були не дуже теплі. Вона постійно ревнувала мене до моїх батьків. Що мені робити? Чоловік, 34 роки

Відповідь:

Надеемся, что для вас это настоящий праздник – начать жить отдельно от родителей и, конечно, ситуация в семье ваших родителей сильно мешает воплощению вашей мечты. Разорваться вы не сможете, добиваться переезда к родителям любой ценой опасно для ваших отношений. Возможно, на данный момент лучше найти человека, который может регулярно помогать вашей семье, чтобы вы как семья приняли эту ответственность на себя, возможно, материально участвовать в этом, но не жить вместе. Вам гораздо сложнее будет перестроиться в семейных отношениях в случае переезда, чем найти возможность, чтобы кто-то ухаживал за вашим отцом и братом. Обсудите такую возможность с Вашей супругой. Возможно, для нее такое предложее с вашей стороны будет означать, что вы ищите разные варианты выхода из сложившейся ситуации и то, что ваша семья с супругой для вас на первом месте. Для жены очень важно быть номер один в жизни мужа – для женщины это означает уверенность в будущем и надежность, которую она должна чувствовать с вашей стороны.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно