Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Мені подобається мій друг-хлопець. Можливо я – гей?

В мене є один друг, найкращий друг, з яким я з 9-го класу товаришую. Ми багато спілкувалися на різні теми; одного разу я запитав у нього чому він заїкається (необдумане питання), але це змінило нашу дружбу в інший напрям. Він почав мене ігнорувати, демонстративно спілкуватися з іншими і показувати, що йому і без мене добре. Я не розумів в чому причина такого відношення до мене, але з часом мені щось підказувало, що це саме мої слова його зворушили і залишили слід. Ми перебували в одній компанії, гуляли всюди разом, але він досить холодно до мене відносився. Я не міг собі пробачити того зловісного моменту, коли власноруч зіпсував наші стосунки. Я в нього розпитував чому він на мене ображається, так мало говорить - а він каже, що все добре, він так до всіх відноситься. Хоча до багатьох відносився тепліше і щиріше. В мене й до тепер таке відчуття, що я винен у всьому. Тепер ми дорослі, але спілкування таке ж поверхневе - як колись. Коли ми сиділи в барі, випивали троха на дискотеці - він трохи розкутішим ставав, говорив про вірність, відданість. З іншими, на тверезу голову говорив відверто. Однак на наступний день завжди говорив, що це неправда, бо він був п'яний. Я вивчаю психологію, і з лекції анатомії та фізіології ЦНС памятаю, що людина під впливом алкоголю не здатна контролювати (фільтрувати) те, що можна говорити, а що - ні. Я знав це таємно для себе. Однак, в певний період, в мене з'явилася думка, що я відчуваю до нього щось більше аніж дружбу. Адже я погано почуваюся, коли не спілкуюся з ним, не бачуся. Коли побачу - мені здається, що більше нічого не потрібно! Я навіть не курю в ті моменти, коли ми сидимо разом. Я хочу зрозуміти, що це зі мною відбувається? Як мені налагодити контакт з другом? Буду вдячний за допомогу та підтримку. Жінка, 20 років

Відповідь:

Если мы правильно поняли, для Вас важно понять, что происходит: что это за чувства (больше ли это чем дружба или это дружеские отношения) и как восстановить отношения с другом, сделать их такими же, как они были раньше.
Во-первых, для Вас важно понять, что если чувства, которые Вы испытываете – это физическое и эмоционально влечение – это не есть нормально и Вам лучше всего пройти личную консультация со специалистом, чтобы лучше разобраться в себе и в своих чувствах. Конечно, объяснить все в письме невозможно и не очень эффективно.
Если с Вашей стороны есть чрезмерное внимание к этому парню (не просто как к другу) – конечно, у нормального мужчины будет внутреннее противление этому и внутренний дискомфорт, так как нормально чувствовать влечение и симпатию к человеку противоположного пола. Если этого нет – возможно, Вам не хватает дружеской поддержки или мужского плеча рядом, которое вы стараетесь найти в этом парне. Мы не знаем, какие у Вас отношения с Ваших отцом и есть ли у Вас близкая мужская дружба с ним. Это также важно в вашем воспитании и становлении как мужчины. Если таких отношений нет – особенно важно пройти консультирование и получить поддержку от специалиста, которому можно доверять. Если у Вас есть такое желание – напишите нам лично и, возможно, мы смогли бы помочь Вам найти нужного специалиста.
Но в любом случае если Ваш друг не видит в вас человека, которому он доверяет – изменить это довольно сложно, а навязывать свое общество и дружбу – крайне нежелательно пока вы не разберетесь в себе и в своих чувствах. В таком случае следует не замыкаться на этой дружбе, а развивать дружбу с другими людьми и, возможно, даже на время оставить эту «дружбу».
Важно также понять, что вы не сделали нечего страшного и нет вашей вины в том, что он так отреагировал на вопрос (эмоционально здоровый человек так реагировать не будет) и нет необходимости жить с чувством вины и спасать эти отношения.
Чтобы лучше разобраться в себе – рекомендуем Вам прочесть книги, которые вы можете бесплатно скачать на нашем сайте в разделе «библиотека», касающиеся личного развития и дружбы:

Мудрости Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно