Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

У моєї мами депресія: вона часто плаче, буває неврівноважена

Останнім часом у мене дуже погіршилися стосунки з мамою. Уже майже півроку як вона кардинально змінилася: із розумної, врівноваженої і сильної жінки вона стала залякана, боїться слово сказати, бо їй здається, що то буде не правильно, занадто знервована, неврівноважена, будь-яка дрібниця, яку б вона раніше навіть не помітила, зараз може просто вивести її із себе і вона розридається, постійно плаче, не спить ночами – все про щось думає, а про що – не каже, дуже мовчазна стала. Наші розмови на тему: «що тебе тривожить?», як правило, закінчується нічим, бо вона починає плакати і мовчить. Через це погіршилися наші з нею стосунки, а раніше ми були дуже близькі з нею. Я дуже хочу їй допомогти, але не знаю як. Мені її так не вистачає колишньої. А найстрашніше те, що вона «гасне» з кожним днем. Підкажіть будь-ласка, до кого можна звернутися за допомогою? А також як мені правильно вести себе з нею? Жінка, 24 роки

Відповідь:

Обязательно обратитесь к врачу-психологу или психиатру – то, о чем вы пишите, может быть началом или симптомами серьездного заболевания. Мы надеемся, что в месте вашего проживания есть такие специалисты. Можете обратиться сразу к нескольким специалистам, чтобы иметь более объективную картину ситуации. По интернету, конечно, тяжело сказать, что это может быть – похоже, что это депрессия, но наверняка сказать это не видя человека и не зная того, что происходит, невозможно. Если это депрессия – вашей маме нужна будет и медикаментозная помощь, и психологическая. Не затягивайте! Если вы уже начали искать помощи – вы сделали правильно.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно