Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Як жити зі свекрухою? Живемо в одному домі зі свекрухою

Я одружена з чоловіком зовсім недавно, живу у невістках і у нас є маленька дитина...і з цього все почалося. Моя свекруха думала, що коли я народжу, то вона виконуватиме обов’язки мами, а я як невістка піду їй на городи працювати. В цьому я їй відмовила і виховую дитя з чоловіком. Ще коли я була вагітною, то вона мені викидала такі підозри, що ніби ця дитина не мого чоловіка. Мені це так в серці стало ( тому що я в житті знаю лише свого чоловіка!) , що як народилася малеча, я свекрусі взагалі не довіряю дитину, а її це сердить. Тому вона всілякими методами (за спиною мого чоловіка) мене принижує, вже не раз так було, що вона мене посилала з дитиною жити до моїх батьків. Останній конфлікт, який відбувся у сім’ї – це те, що вона мене обізвала курвою і вигнала з хати. Чоловік бурно на це відреагував, але старається робити так, щоб ми жили мирно... Ну але як можна так жити? Що я маю сказати чоловікові, щоб він раз і назавжди поставив свою матір на місце і щоб вона не лізла у нашу сімю? І як спілкуватися з нею, якщо ми живемо у одномому подвірї? Жінка, 21 рік

Відповідь:

Конечно, ваши отношения со свекровью зашли достаточно далеко, чтобы рассчитывать на примирение. Конечно, лучше всего, чтобы вы жиди отдельно, потому что в такой ситуации это снимет напряжение и с вас, и с него. Постарайтесь обсудить этот вариант. Но если это невозможно – важно объяснить мужу то, какие у вас ожидания от него. Он должен знать, что вы уважаете его и его мать, но также он должен знать от вас о том, что вы чувствуете и если возможно помочь ему установить границы, которые его мама не должна переступать. Эти границы вы можете обсудить с ним, но говорить о них должен ваш супруг со своей мамой лично. Обговорите возможные варианты, сделайте план действий, так как сама по себе эта ситуация не разрешиться. Смелости и мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно