Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік хоче більше сексу, приділяє мені мало уваги, а я прагну до ніжності, любові та розуміння

Мене хвилюють сімейні проблеми. Мені 28, чоловіку теж, одружені 5,5 років доньці 4. Тижнями не розмовляємо з чоловіком. Він ображається, що мало інтиму (я так не вважаю. Як всі жінки віддаю перевагу якості, а не кількості). Секс відбувається по-різному. Інколи і два рази в день, а було що і півроку нічого. Його претензія – чому ти була не така до весілля. Навіщо показала, що тобі це подобається? Я не можу пробачити минулі образи та неувагу. Він досить довго зустрічався з дівчиною, яка вища його на голову. Зустрічалися 6 років. До нашої зустрічі нібито розійшлись за 3 роки. Ще з початку наших стосунків страшенно мене контролював, передивлявся телефон. Потім дізналась, що він з нею спілкується. Знайшла в нього смс – вітав її з днем народження. Таких прикладів багато, а мені дорікає, а потім виявляється, що у самого совість нечиста. Спочатку був захоплений мною, часто дивувався як я поводжусь, коли ділюсь думками. У нас дійсно багато спільного. Тому і відповіла "так" через 4 місяці знайомства. Згодом стала відчувати, що вся любов зосереджується на моїх "Зручних та приємних" якостях. Якщо в мене нема настрою – починається допит: «що сталося?», «я тобі неприємний?», «Про кого ти думаєш?» і т.д з образами, мовчанням, докорами... не шумно, але ефектно. Я злюся, плачу, намагаюся виправдатися, потім дратуюсь ще більше. З часом склалося враження, що чоловік чітко визначив функції, які я маю виконувати, і права на поганий настрій, втомилась, надоїла, образилась – не виписано інструкцією при купівлі-продажу. Мало того, допускає втручання в наше сімейне життя своїх родичів. Головний аргумент – «ти прийшла на все готове» (його батьки до весілля купили квартиру, але ремонт робили разом, мій брат допомагав матеріалами на ремонт, я їздила на роботу в Київ і отримувала хорошу зарплату, більшу ніж він у кілька разів) і тут тобі, бачите, щось не до шмиги! Живи, радуйся, гляди дитину, і радуй чоловіка! Він хороший, його не обіжай! Особисті образи просто не згадую. Вже не раз балакали, сотні раз мирилися, єдине у чому ми дійшли згоди – ми не зрозуміли один одного до одруження. Він вважав, що сім’я – це благо постоянного сексу, я хочу більше розуміння, уваги. Дитина теж страшенно страждає від всього цього. І разійтися вагомих причин немає і життя кошмарне, війна постійна. Два ідеальних партнера, як я думала люблячих людей перетворилися на ворогів. Якщо в нас все добре на якийсь період – я на сьрмомому небі, думаю, що ближчої та ріднішої людини в мене немає. Негараздів добавляють матеріальні обмеження (ми бюджетники). Думаю, подібні проблеми є в кожній сім’ї, все залежить від відношення до проблеми. Ніби не відсталі люди. Але якась неадекватність все таки є. Що робити?! Жінка, 28 років

Відповідь:

Любовь – это не только нежные теплые чувства, прежде всего служение друг другу. Если супруги знают, что важно для партнера и делают это – то они наполняют жизнь друг друга. Как только фокус супругов или одного из супругов переключается на то, что я хочу получить – происходит вакуум в отношениях, который приводит к разочарованию и тому, о чем вы пишете. Действительно, большинство пар проходят через это и если супруги не захотят вкладывать в отношения, а будут видеть себя жертвами – то разделение неизбежно. Разные ожидания от брака – не проблема, но очень важно, чтобы фокус был не на “себе любимом”, а не партнере. Это не просто, но это главный секрет счастливых супругов. Если ваш муж говорит, что вы что-то должны, то он не понял или потерял главное. Возможно, и вы чувствуете себя жертвой, но не бывает так, чтобы двое любящих людей зашли в тупик только по причине одной стороны.

Чтобы посмотреть на отношения по новому – рекомендуем вам книги в разделе библиотека: “Его и Ее нужды” или ” Любовь и уважение“. Эти книги вы сможете бесплатно скачать на нашем сайте. Они помогут Вам более детально понять, что нужно вашему супругу и как фокусироваться на нем и на отношениях. Не важно, кто больше виноват, важно кто первый начнет перемены. Развод – это не выход! Любящие друг друга люди всегда могут восстановить отношения, если начать уже сегодня вкладывать в семью и супружество.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно