Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік зрадив до шлюбу – як пробачити зраду і знову довіряти?

Ми з чоловіком одружені тільки 3 місяці, до одруження зустрічались 4,5 роки, три з яких жили разом. Можливо, ви подумаєте, що як це так, а де буди мої батьки, що дозволили мені так зробити. Та діло в тому, що три роки назад я втратила свою єдину рідну сестру, а чоловік був єдиною людиною, яка була завжди біля мене, він підтримував мене, підставив своє плече та дозволив поплакатись в нього. Так і вийшло, що з часом він переїхав жити до мене разом з моїми батьками. Спочатку все було добре, маю на увазі стосунки з батьками та зі мною. Та через пів року помирає його тато. Знову ми разом це пережили, але через моє навчання та постійні виступи і концерти, мені не вистачало багато часу на спілкування з ним. До того ж іноді замість того, щоб проводити з ним час, я йшла з подружками. Він мовчав та весь час сидів за комп’ютером, мене це тішило, адже я мала час на друзів, а коли ввечері приходила додому – він посміхався, цілував та знову сидів у компі. Тут й почали виникати проблеми по більшій мірі у мені. Я стала допитливою: я бачила, що він паралельно з якоюсь там он-лайн ігрушкою, в яку він завжди грався, ще з кимось переписується то в скайпі то в асьці. Виявилось, що він знайшов дівчину-друга, з якою говорив, всім ділився, що відбувалося вдома. Ну ми просто посварились, але скоро помирились. Та через деякий час я поїхала в Росію, а він залишився тут. Поїхав до Києва і зрадив. Коли я приїхала з Росії і дізналась про це приблизно через 2-3 місяці, ми серйозно посварились та розійшлись. Звичайно, він потім довго бігав за мною та вибачався, ми помирились та згодом одружились. Все стало на свої місця, але моя допитливість нікуди не ділась... Я що день то більше стаю роздратована та знервована, відповідно від цього в сім’ї сварки. Мама весь час напрягає, щоб жити в неї, ми пішли жити окремо, а через це сваримось це і з нею. Я не можу розібратись в собі, не можу стримувати свої емоції і не знаю, як просто зробити так, щоб зникла моя цікавість, щоб на всі 100% довіряти йому. Допоможіть мені будь ласка, я просто не знаю, як тут бути і що робити. Жінка, 20 років

Відповідь:

Конечно то, что произошло, оставит отпечаток в вашем сознании на всю жизнь, но надеемся, это не будет болящим жалом для ваших эмоций. Вы хотите полного его посвящения вам, что правильно для брака, но каково ваше посвящение вашей новой семье? Насколько мы понимаем, когда вы жили вместе, с вашей стороны этого посвящения не было. Тот ритм или стиль жизни, который есть у вас, не способствовал тому, чтобы строить постоянные близкие отношения, а внутреннее одиночество – это тяжелое бремя, которое толкает человека на поиск отношений временных или даже виртуальных. Мы не хотим сказать, что вы виноваты в том, что он изменил вам, это, конечно, был его выбор и он ответственен за него, но свою лепту в этот процесс внесли вы тоже. В двух словах не скажешь, как быть, но напоминание ему о его поступке и контроль с вашей стороны не помогут вам и вашим отношениям стать крепче и стабильнее. Вы не должны контролировать поведение вашего мужа – это трудное и неблагодарное занятие.
Что касается Вашего вопроса, как простить супруга, забыть измену и доверять на все 100% снова – мир в такой ситуации в ваше сердце может принести только Бог! Молитесь и приходите к Нему тогда, когда «любопытство», недоверие, смущение или сомнения приходят к вам в голову. Конечно, эти мысли могут терзать вас, но не позволяйте взять им верх. Чем больше вы сами будете вкладывать в ваши отношения – тем более будет строиться доверие и взаимопонимание. Старайтесь думать о том, что вы сами можете принести в ваш брак; фокусируйтесь на том, что вы как супруга можете делать для укрепления ваших отношений. Для этого рекомендуем вам прочесть книги, которые вы можете бесплатно скачать на нашем сайте в разделе библиотека:

Эти книги помогут вам лучше понять то, что вы можете сделать уже сегодня, чтобы созидать ваш брак. Надеемся, вы найдете для себя ответы на ваши вопросы в этих книгах.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно